Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy lehet tenni ez ellen?

Hogy lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Mostanában minden félre sikerül; elbotlok, elesek, eltévedek, adódik egy lehetőség, vagy találkoznom kellene valakivel és én megbetegszem. Kb. egy-két éve még a szerelem is elkerül, ártalmatlan kis dolgoknak tűnnek, de eddig nem történtek velem ilyenek, pár hete kezdődött, és nem tudom, mitől van és hogy lehet tőle megszabadulni. Lehet, hogy rontás van rajtam? Kérlek segítsetek!
2012. ápr. 10. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy életvezetési gondjaid vannak. Mielőtt magadra erőlteted, hogy téged megátkoztak (és ezzel még rosszabbá teszel mindent), inkább gondold át mit csinálsz rosszul. Egyszerűen lehetsz "rossz passzban" is, de fontos, hogy az okokat először magadon belül keresd.
2012. ápr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ganjamanya válasza:
Lehet rontás, vagy akár figyelmeztetni akarnak valamire, mert valamit nagyon rosszul csinálhatsz
2012. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Smartguy86 ***** válasza:
Bírom ezt, mikor valaki minden baromságot, még ilyen non-szenszeket is kitalál, hogy elterelje a figyelmét a saját hülyeségéről. Talán fel kéne nőni, vállalni a felelősséget a döntéseidért, és vállalni a kockázatot azért, ha valami a saját hibádból nem sikerül. De nem, nektek könnyebb bárkit hibáztatni, még a szellemeket is, csak nehogy te legyél a hülye. Fájni fog tudom, de akkor is: TE VAGY A HIBÁS! Pont. Most pedig gondold át az életedet és azt, hogy hogyan állsz másokhoz és önmagadhoz, mert nem jó úton haladsz!
2012. ápr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A felettem szólóval annyiban egyet tudok érteni, hogy át kellene vizsgálnod az életvezetésed, mert a téged ért kellemetlenségekért csak te felelsz. Ez amolyan törvényszerűség az életben. Ellenben nem feltétlen kell belegyalogolni az ember lelki világába ahhoz hogy mindezt a tudomására hozzuk...
2012. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!