Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Itt vagyunk, élünk-virulunk,...

Arisztoklesz kérdése:

Itt vagyunk, élünk-virulunk, de hogyan?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A szüleid tudnának mesélni erről. A gólyás sztorit el ne hidd...
2012. ápr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Remek meglátás!
2012. ápr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd bővebben a kérdést?
2012. ápr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megszülettünk, élünk-örülünk-szenvedünk, meghalunk. Ez az élet rendje. Így.
2012. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A reptoidok génmanipulációjának köszönhetően, amit az előembereken hajtottak végre, hogy kitenyésszenek minket rabszolgának.

Most decemberben újra visszajönnek, hogy ismét szolgaságba taszítsanak bennünket!

2012. ápr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szabad-e locsolni?
2012. ápr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

hát ez az egész Univerzum. Hogyan jöhetett létre? A nagy bumm is hülyeség. Valaminek akkor is kellett lennie előtte. Vagy Isten keze van benne? Kövezzenek meg,de ha egyszer odakerülök elé,én tőle is megkérdezném h mondja el. De ő se tudna kielégítő választ adni,mert mindig ott volna az a kérdés hogy ,,és mi volt az előtt? ,, azt mondják Isten van,volt és lesz is. Ez lenne a válasz? Ennyi? Akkor lényegében Isten megalkotott minket,vagy csak lehet az elméjében létezünk. De ide épp úgy belehetne sorolni a lelkünket. Szerintem a halálunk után tényleg van valami,és akkor már

csak a lelkünk fog létezni. De hova száll el? Az idegenekhez annyit fűznék, hogy az összes ősi civilizáció

ugyan olyan dolgokat ábrázolt,ugyan arról szól mindenkinek a vallása. Szerintem is valamilyen módon beleavatkoztak az életünkbe. Lehet csak egy kisérlet vagyunk. Ha már az ember tud klónozni,akkor lehetséges hogy ők meg minket hoztak létre,de akkor is ott marad a kérdés,hogy őket ki hozta létre?

2012. ápr. 12. 12:20
 8/11 url ***** válasza:

Személyes véleményem szerint az univerzum van volt és lesz:)

Mindig úgy gondoltam hogy az élet értelmének biztosan vmilyen magasabb, tisztább dolognak kell lennie. Érdekes ez, vajon miért gondoltam ezt így magamtól, teljesen gyerekkoromtól kezdve? Az élet értelme az hogy megéljük önmagunkat és hogy közelebb kerüljünk szívünkben Istenhez, akiből és amiből az egész világegyetem létezik. A tudatosság kifejlesztése, gondolataink teremtő erejének tudatos használata és ennek a megtanulása a cél.

No de vannak nálam sokkalta bölcsebb tanítók, kérlek nézd végig Alaje videóit türelmesen, nyitott szívvel és remélem így választ kapsz majd a kérdéseidre.( Talán jobb lesz ha egy nap csak 1 blokkot nézel meg, mert elég tömör. Az 1. négy rész egybe tartozik)

: http://www.youtube.com/watch?v=eUXYcYQNgUY

2012. ápr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 yossarian44 ***** válasza:

A Nagy Bumm azért nem úgy van, ahogy nézed.


Az elmélet szerint az Univerzum valahogy mindig is volt, csak nem ilyen állapotban, hanem forró volt, és kis területen, nagy nyomás alatt, és az Ősrobbanás miatt kezdett tágulni.


A protonok és a neutronok meg csak száguldoztak a semmiben, egészen az első elektronok megjelenéséig, amely után már létrejöttek az atomok, amikből később az élőlények, és mi is lettünk.


A hogyan már elég szépen le lett vezetve a 13 milliárd évvel ezelőtti robbanástól kezdve napjainking.


Itt a miért az érdekesebb...

2012. ápr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

volt egy apró pont amiből ekkora energia szabadult fel. Ez az ősrobbanás! De hogyan jött létre az az aprócska pont? Ki tette oda? Meg valaminek kellett lennie körülötte. Úgy lehet ezt elképzelni hogy az összes energia ami létezik egy pontban van,de valaminek

körül kell vennie azt a pontot. Nevezzük ürességnek,de az üresség is ott van

szóval az is valami. :)

2012. ápr. 13. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!