Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi végett nem hiszel a termész...

Mi végett nem hiszel a természetfeletti dolgokban vagy épp mi miatt igen?

Figyelt kérdés

2012. febr. 20. 10:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%
Bizonyíték híján nem sok értelme van hinni valamiben csak azért, mert megnyugtatja az embert.
2012. febr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Antimod ***** válasza:
39%
Az élet a halál előtt és után, más dimenziókban teljesen természetes, azzal összefüggő dolog, ezért azt tudom, hogy létezik, de nem hiszek természetfeletti dolgokban.
2012. febr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
80%
Mitől lenne az teljesen természetes? Egyáltalán tisztában vagy a dimenzió fogalmával? De ha annyira természetes akkor gondolom be is tudod bizonyítani.
2012. febr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Mirk ***** válasza:
36%

"Bizonyíték híján nem sok értelme van hinni valamiben csak azért, mert megnyugtatja az embert."


Az első válaszolónál a pont.

2012. febr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Antimod ***** válasza:
57%

"Egyáltalán tisztában vagy a dimenzió fogalmával?"


Igen, csak nem olyan értelemben dimenzió, ahogy a csillagászok használják a szót. Nem ÚGY dimenzió, egy másik rezgésszint, létezési forma.


akkor gondolom be is tudod bizonyítani."


Sajnos kevés vagyok ahhoz, de mások már megtették helyettem.

2012. febr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
37%
Aha, rengeteg csaló van:)
2012. febr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Első:


Szerintem akik hisznek nem azért hisznek mert megnyugtatja őket... Attól függ mire gondolunk épp. Most nem a vallási nézetekre utalok a kérdésemmel. Annyira kis "primitív", buták tudatlanok vagyunk, hogy még mindig ott tartunk (legalábbis sokak), hogy hiszem ha látom... Sok mindent nem látunk mégis van és volt is. Csak idővel felfedeztük létezésüket, használhatóságukat, kimutathatóságukat. Konkrétan hiszek a szellemekben, mert miért ne lehetne igaz? És ez a kérdésem



Mirk: Szerintem a Mikulás nem létezése utáni sokk végett vagy ennyire fantáziátlan :D

2012. febr. 20. 10:29
 8/31 Antimod ***** válasza:
70%

"Sok mindent nem látunk mégis van és volt is."


Igen. Egy időben az elektromosságot is nevetséges hókuszpókusznak tartották. Ma pedig tonnákat mozgatnak meg vele.

2012. febr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
25%
Ha valaki hisz,hadd higgyen már!Lehet, hogy megnyugtatja a lelkét, ha pl. elveszít egy hozzátartozót, és úgy gondolja, hogy utána jó helyen van.Nincs ezzel semmi baj.Én például MAGAMBAN hiszek, hogy amit akarok, az úgy is lesz, hogy mindent meg tudok csinálni.De ha halott szeretteimre gondolok, nekem is jár az agyam, hogy vajon hol lehetnek?Mert azt ésszel elég nehéz felfogni, hogy halál után se kép- se hang.Még akkor is ha azt is nehéz felfogni, hogy van halál után is "élet".
2012. febr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Tom Benko ***** válasza:
28%
Nincs rá bizonyíték, és nem bizonyítható.
2012. febr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!