Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt valaki akinek van...

Van itt valaki akinek van valamilyen kepessege? Kiskoratol jelenlevo vagy kifejlesztett?

Figyelt kérdés
Energia mozgatas, tisztanlatas/ erzes. Akarmi hasonlo.

2012. ápr. 14. 23:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Én bútorokat mozgatok a raktárban.. elég tisztán is látok, főleg nappal...
2012. ápr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jo vicc volt, mehetsz aludni
2012. ápr. 14. 23:42
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Én autószerelő vagyok, gyakran cserélek akukat régi kocsikban. Tisztán is látok bár ez függ a levegő pára és alkoholgőz tartalmától.
2012. ápr. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19%
Igen. Én tárgyakat tudok mozgatni, belelátok mások gondolataiba és a gondolatolvasáson kívül, mentálisan is hatni tudok rá. Tisztánlátás is megy, a telepátis és az esp is van. Bár lehet ezek azért mennek, mert Reptoid vagyok, de nem tudok róla.
2012. ápr. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én első látásra nagyon sok mindent meg tudok mondani egy emberről, de ez talán nem képesség, inkább intuíció :)
2012. ápr. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
11%

nekem sokszor van dezsavum vagy hogymondják xd.

de szemüveges vagyok szval homályosan látok...

dolgokat énis szoktam mozgatni anélkül hogy hozzáérnék, pl kérek egy pohár vizet.....;)

2012. ápr. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 yossarian44 ***** válasza:
58%

Nekem van egy furcsa képességem:


Akit én megölök, az meghal...

2012. ápr. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%
Norának a szopódémonnak olyan képességei vannak h uhh!! ;) úgy mozgatja, hogy tisztán látom a csillagokat!! ;)
2012. ápr. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

Elég tisztán látok, sose volt szükségem még szemüvegre :D


A képességem pedig az, hogy egy GYIK-es kérdés alapján megmondom, hogy ki idióta. Te például az vagy.

2012. ápr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

Ezeket a faszsagokat amiket valaszoltok :DDDD

Egyebkent en indigogyerek vagyok. Valahogy atlatok az emberek szandekain. Es rengetegszer,majdnemhogy naponta van deja-vum.

Ami meg erdekes, egyszer jatszottam az egyik osztalytarsammal kartyasat, de ugy,hogy kilenc kartya volt , ebbol egy kiralyno es nyolc olyan lap,amin csak szamok voltak. O osszekeverte a lapokat,en nem tudtam hol van a kiralyno,megerzes alapjan hatszor (!) boktem ra egyhuzamban a kiralyno lapjara...

2012. ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!