Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha egy nyuszi bent lakott...

Ha egy nyuszi bent lakott kiskorától kezdve (lakásban), akkor őt ki lehet 'lakoltatni' a szabadba?

Figyelt kérdés

Úgy értem nem fázna meg? Vagy nyáron nem sülne meg a melegbe ha rátűzne a nap? stb.

Fontos~ Csak normális válaszokat. Köszöntem. .3.


2012. márc. 30. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idős az állatka. Nekem is van nyuszim, most 2 éves, mindig lakásban lakott, pedig van kertünk. Nem hiszem, hogy tudna éjjel nappal kinn élni, szerintem már nem tudja megszokni, nem szokott hozzá a szervezete a túl meleg vagy túl hideg környezethez, nem beszélve a bogarakról, a törpenyuszik egyébként is kényesebbek.
2012. márc. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb. márciusban lesz 2 éves, de ő rendes házi (mezei) nyuszi. :) Egyébként be lett oltva.
2012. márc. 30. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha rátűzne a nap nyáron, hamar elpusztulna, és télen is a hidegben. Mindenképpen kell neki ólat csinálni, ahova be tud húzódni a hideg/meleg elől! A nyulak nagyon könnyen hőgutát kapnak a tűző napon!
2012. márc. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. ápr. 1. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!