Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha kiskorától kezdve mindig...

Ha kiskorától kezdve mindig valahogy altatni kellet gyermeked! (ringatás, cicin alvás, mellé fekvés) Mikor szokott le róla magától?

Figyelt kérdés
Lányom 2 éves és jelenleg mellé kell feküdnöm de így is van hogy kell 1 óra mire elalszik!(most ne vessetek meg mert én szoktattam erre tudom de mégis valamikor elhagyja?)Szóval a kérdés mikor érik meg arra hogy jó éjszakát és ott hagyhatom és elalszik!
2012. febr. 7. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Háát, magától lehet soha sem. Azt hiszem tini koráig nem fog kizavarni, hogy hagyjál, aludni akarok, vagy a pasimmal lenni...


Ha zavar, változtass, ha nem, akkor akár évekig is mellette kuporoghatsz. A nővérem fia 8 éves, és még mindig azt szereti, ha anya ott időzik mellette.

2012. febr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
3 éves a kisfiam. Altatnom kell. Mesét olvasok, odabújik hozzám. Utána ülök mellette. 10-30 perc alatt elalszik. Egyenlőre még nekünk így jó. De már többször kiengedett a szobából, mondtam neki, hogy kimegyek pisilni (elfelejtek visszamenni:-) ), vagy anya megcsinálja a dolgát, de itt vagyok, szóljon ha valami kell. Egyre többször bejön, és elalszik egyedül.
2012. febr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Második válaszoló ötletét megpróbálom! :)
2012. febr. 7. 13:36
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
13 hónaposan szoktattam rá az önálló alvásra, addig ringatni kellett. Így neki is és nekünk is kényelmesebb. Valahol olvastam, hogy a gyerekeket tanítani kell a helyes és önálló alvásra, és egyéves koráig sosem hagytam sírni, de 13 hónaposan elkezdtük a tréninget, és 1-2 hét alatt teljesen átszokott. Azóta este letesszük és alszik.
2012. febr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
2. vagyok. De ha hív, akkor menj vissza azonnal. Ha csak nyöszörög, akkor várj egy kicsit, hátha elalszik. Ha nagyon nyüszizik, akkor már menj be hozzá. Simizd meg, puszi anya itt van, és próbálj újra kimenni.
2012. febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen így teszek! :)
2012. febr. 7. 13:49
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Köszi, hogy lepontoztatok azért, mert leírtam, hogy 13 hónapos koráig ringattam, aztán rászoktattam az önálló alvásra. Miért tesztek fel kérdést, ha nem is vagytok kíváncsi más véleményére. Ha érdekelt volna, szívesen megosztottam volna veled a tapasztalataimat...
2012. febr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia!Én nem pontozok le senkit mindenki zöld kezecskét kapott!Nem látom értelmét a lepontozásnak!De ha még van kedved le írhatnád a tapasztalataidat!Előre is köszönöm!
2012. febr. 8. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!