Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mért látok néha sötét, olykor...

Mért látok néha sötét, olykor világos hullámokat, lehetnek szellemek?

Figyelt kérdés
valakinek hasonló tapasztalat?

2012. ápr. 18. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, a magyar helyesírás szelleme kísért téged.
2012. ápr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Néha nekem is van ilyen. Én csak arra gondoltam, hogy a sötétben a szemem így reagál a dolgokra. Aztán ki tudja. :)
2012. ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
-Esetleg (boszorkány vagy,és látod őket,vagy csak be vagy szívva.) de kitudja fogyasztottál-e valamit,hogy olyat látsz. Egyébként, ha nem, akkor neked van képességed rá,hogy látod őket. És hangokat is hallasz? Vagy csak csíkokat látsz? mert attól is függhet az észlelésed
2012. ápr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utóbbi válaszoló vagyok, csak vicceltem,egyébként,lehetségesek,amúgy meg csak kíváncsi voltam, komolyan látsz-e valamit? Vagy csak úgy írtad :D ?
2012. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
En pl. nem hullamokat hanem arcokat, es ember formakat latok, es tuti nem tevedek, mert ez mar 5 eves korom ota igy van, es nem csak ezek a jelensegek.(ha kivancsi vagy kerdez privatba ide nem szivesen irnam)
2012. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan írhatod,mert itt csak azok látják,akiket érdekel a téma:)
2012. máj. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!