Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti mennyire hisztek a természe...

Guri98 kérdése:

Ti mennyire hisztek a természetfelettiben? Szerintem mindekivel történtek hihetetlen dolgok (általában ijesztô). Velem már történtek ilyenek. Elmondanátok, hogy veletek milyenek történtek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 18. 22:29
1 2
 11/18 anonim válasza:
Jó, nem fogok veled vitatkozni, nyilván jobban tudod, mint az orvosok, akik ezt kutatják. Hány éves vagy könyörgöm, hogy azt játszod, kinek hányszor volt? Szerinted nekem 15 év alatt hányszor volt ember? Az első időkben 13 évesen volt hogy egy éjszaka 3-4-szer is. Jézusom, mint az oviban, versengünk, hogy kinek mennyi volt már. Ha tényleg lenne alvásparalízised ember, akkor nem büszkélkednél itt vele, mintha kitüntetés lenne, hanem tudnád, hogy milyen borzasztó érzés. Hogy tudod, hogy álmodsz, tudod, hogy minden rendben, tudod, hogy nem kéne majd be*arnod félelmedben, mégis rettegsz, mégsem tudsz felébredni, mégsem tudsz megmozdulni, mégsem kapsz levegőt. Úgyhogy légy szíves nekem ne magyarázd már meg, hogy mi az az alvásparalízis, jó?
2012. ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Jajj de megsértödött valaki :)


Ebböl a kommentedböl látom, hogy nem is vagy tisztában vele, hogy mi az alvásparalízis.

Ilyenkor már ÉBREN vagy, nem alszol. Csak az agyad azt hiszi, hogy álmodsz még, ezért hallucinálsz. Tehát nem tudsz felébredni, mert ébren vagy. Egyszerüen csak vége lehet ennek az állapotnak.


Azért említettem, hogy hányon vagyok már túl, hogy talán ennek okán nem fogsz próbálni okoskodni :)


Viszont ha lenne egy kis önuralmad, akkor ha tényleg sokszor átélted, már feltünt volna, hogy lehet uralkodni a hallucinációkon, átlehet öket alakítani és nem kell félni tölük. Nagyon is érdekes dolog az alvásparalízis ha egyszer hozzászoksz :)


Viszont látom eddig nem jutsz el szellemileg, csak rettegj tölük nyugodtan :)

2012. ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

:) Te meg társalogj csak a szellemeiddel, meg a démonaiddal. Sok boldogságot hozzá! :)

Én maradok annál, hogy ez alvásparalízis, amit a stressz, rendszertelen alvás okoz elsősorban, és semmi más. És bármennyire fáj ez neked, elárulom, hogy csak hallucinálsz barátom... nincs semmi de semmi, ami igaz lenne abból amit az alvásparalízis alatt átélsz.

Jajj, látom, elolvastad, amit belinkeltem, és most idézgetsz! :) :)

2012. ápr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ömmm... Most nem tudom, hogy végülis mi bajod van, de nagyon sértödött vagy azt látom.


Mégis hol mondtam bármit is, hogy ezek többek hallucinációknál? Nagyon nehezen megy a szövegértelmezés ezek szerint :)


Viszont itt be is fejezem ezt a vitát, mert fel se fogod, amit írok neked, így értelme nincs :)


Nyugodtan maradj csak ilyen elbutult :)

2012. ápr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Én kérek elnézést! Buta, műveletlen, tanulatlan paraszt vagyok! Pfujjj, ez vagyok én. Kérlek mester bocsásd meg tudatlanságom, és taníts! :) :)


Részemről itt befejeztem. További jó szellemidézést! :)

2012. ápr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ne veszekedjetek szeressétek egymást!
2012. ápr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Csak régen,még gyerekkoromban sok ilyen dolog történt velem.

Mindenkinek köszönöm a segítséget!

:)

2012. ápr. 19. 14:35
 18/18 anonim válasza:

Akárki akármit is hisz,

velem már történt "hihetetlen dolog".

Tavaly pl. nem buktam meg matekból.

Mindenki azt mondta, hogy "HIHETETLEN" és, hogy CSODA TÖRTÉNT.

2012. máj. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!