Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mitől történhet?

Ez mitől történhet?

Figyelt kérdés
Elég szkeptikus vagyok az ilyen "ezoterikus" dolgokban. Viszont az utóbbi időben nem tudok rendesen aludni. Van, hogy egy kicsit elszundítok és furcsa dolgok történnek velem, a tegnap éjszaka például éppen, hogy kezdtem elszunyókálni és arra riadtam fel, mintha valaki az arcomba fújt volna. Gondoltam biztos csak álmodom, de alig hogy visszaaludtam úgy éreztem mintha valaki - lehet hülyén hangzik - de a fejemre taposott volna. És ez megy majdnem minden éjszaka, néha felriadok és rossz érzésem van(szerencsére nem emlékszek vissza mitől). Lehet csak a stressz? Az utóbbi időkben sok minden mentem keresztül.
2012. ápr. 19. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Valószínüleg alvásparalízis. Az jár hallucinációval és bénultsággal.


Legközelebb ilyenkor figyeld meg, hogy tudsz-e mozogni, az elég könnyen elárulja, hogy mi is ez.

2012. ápr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én gyakran álmodtam hogy megyek a lépcsőn és megbotlok és felriadok.
2012. ápr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!