Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Történhet ilyen meditáció...

Történhet ilyen meditáció hatására?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
milyen?:P
2010. jún. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szoktam meditálni rendszeresen és szeretném is folytatni de van bennem egy olyan kétely,mi van ha a belső világom összezavarja a külsőt,és hallucinálni fogok vagy ilyesmi...vagy esetleg megnyitok magamban egy kaput más dimenziók felé és más lények "cseszegetni" fognak:) na,értitek.
2010. jún. 27. 16:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Meditációtól egyik sem fordulhat elő :)
2010. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Nem tudom mit nyomatsz, de ájjál le a szerrel!!!

Viccet félretéve, ilyen nem fordulhat elő! Szerinted a buddhisták meditáltának, ha ilyesmi előfördulna? És én is rendszeresen meditálok, a legnagyobb baj az lesz, hogy nem lesz semmi bajod, jól fogod magad érezni, és lelki béke fog el!

2010. jún. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ja lehet nem LSD-vel kéne?:)

igen igazad van akkor ők sem csinálnák.

köszi a válaszokat!

2010. jún. 27. 17:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha "jól" meditálsz, nem történhet veled semmi rossz. A legintelligensebb felsőbbrendüség vigyáz rád, hogy harmóniában maradj önmagaddal kivül és belül. Csak az fog történni veled, aminek történnie kell, és ami történni fog, ahhoz mindig kapsz elég értelmet elviselni, és megérteni.Légy jó önmagadhoz és másokhoz, ez az alapja mindennek.Én igy élek, és csodálatos életem van, amit szivből kivánok neked is.
2010. júl. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm! ez megnyugtató:-)
2010. júl. 4. 09:55
 8/11 anonim válasza:
én ma Bear Grylls-t láttam a kamionban, de tudtommal ő az Angliában él, szóval betudom a 2 éjszaka alváshiánynak...
2010. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
ja, ezt csak a halucinációra értettem:D
2010. júl. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:-)
2010. júl. 4. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!