Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vonzás törvényét használóknak!...

Vonzás törvényét használóknak! Az hogy kiírtam a vágyott lakásra hogy álmaim otthona, az nem ellentétes azzal hogy meg is akarom kapni?

Figyelt kérdés

Mert úgy hogy "álmaim" otthona egy kicsit úgy is hangozhat mintha csak fejben akarnám hogy meglegyen pedig én tényleg akarom.

Szerintetek átfogalmazzam? Vagy a szándék számít és a hit, az elnevezés nem annyira?


Tényleg csak olyanok válaszoljanak akik hisznek benne!


2012. ápr. 21. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem fogalmazd át! Pl. Ilyen lakást akarok/lesz! vagy vmi ilyesmi.
2012. ápr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A vonzás törvénye azt mondja, hogy akkor kapod meg, ha a jelenben is elhiszed, hogy a tied.


Tehát ha azt írod rá, hogy ilyet akarok, akkor azt vonzod, hogy "ilyet akarok", vagyis a hiányát vonzod.


Ha azt írod rá, hogy az én házam, azzal azt állítod, hogy már a tied, így azt is fogod vonzani, hogy már a tied.


Én legalábbis így értelmezem! :)

2012. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon okos kérdés, nekem is eszembe jutott már, hogy az "álmaim otthona, nője, férfija, kocsija", stb. mennyire jó hozzállás.


Szerintem maradhat az álmaim otthona, de csak akkor, ha a lelked mélyén sem érzed álomszerűnek, csak egy álomnak, hogy összejöhet. Szóval az a kérdés, hogy mit érzel azzal kapcsolatban, ha (akár hangosan) kimondod: "Ez a lakás álmaim otthona".


Azér legyen ott még valami, pl. álmaim otthona, és immár az enyém. Vagy valami hasonló, ahogy a 2. hozzászóló is írta. Persze itt is előjöhet az, hogy nem hiszel benne eléggé, hogy már a tiéd. Akkor viszont inkább fogalmazd át, pl így: "Álmaim otthona, amit már elkedztem bevonzani az életembe." Ez így elég hihetően hangzik, nem? :)


Amúgy az a lényeg, hogy jól érezd maga, amikor rá gondolsz! Sok sikert!

2012. jún. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!