Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mongol halálféreg. MIt gondolt...

Mongol halálféreg. MIt gondoltok róla, létezik? Információkat kérek.

Figyelt kérdés
A sivatag végtelen dűnéi állítólag egy borzalmas teremtménynek adnak otthont, a Mongol Halálféregnek, vagy ahogy a mongolok hívják: Allghoi khorkhoi. Általában egy hatalmas, kövér, vörös hernyóként van jellemezve 2 és 4 méter közötti hosszúsággal, ám ennek ellenére rendkívül intenzíven mozog.

2012. ápr. 21. 10:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván nem érted, akárhányan írják, hogy ez egy legenda. Mint a a yeti, a bigfoot, stb. Azokat sem látta soha senki. Képregényben igen, lehet, hogy lerajzolták, filmet is csináltak róla, interneten is lehet akárhány rajz, kis zöld marslakó akkor sincs. Ahogy Superman sincs, meg Batman.
2012. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%

Nem az a baj hogy nem érti, csak nem tudja elfogadni az igazságot, ez természetesen dolog, a kérdezőhöz hasonló gyerekeknél legalábbis az.

Kérdezőnek meg mondom, hogy a válaszokat attól hogy neked fogalmad sincs az egészről, még nem kéne leértékelni.

2012. ápr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A kérdésemben az is benne van , hogy mit gondolnak róla. Ti már válaszoltatok. Ennyi.
2012. ápr. 21. 16:10
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik.A múltkor megette a bakancsomat.
2012. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem egy Reptoid az aféreg ?
2012. ápr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
43%

Ez értelmetlen. Ki hiszi azt hogy a bigfootot és a jetit senki nem látta? Vannak szemtanúk, akik vagy hazudnak, vagy nem. Vannak videók, amik vagy hamisak vagy nem. Épp ezért KRIPTID. Ha soha senki nem látta volna, nem is lenne kriptid. akk csak egy pl képregényhős lenne, mint pl batman, hulk, superman, stb...

Ezek nem LEGENDÁK, hanem KRIPTIDEK!!!

Más néven rejtőzködő állatok. Olyan lények, amelyek létezése tudományosan nem bizonyított, de mégis vannak szemtanúk.

2012. ápr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Zsizsik666 ***** válasza:
Miért ne létezhetne? Én simán el tudom képzelni, hogy létezik, csak ha lenne róla normális kép, azt inkább eltitkolnák. Tehát nem tudhatjuk, létezik, vagy sem, de lehetséges. Nem jártam még a Góbi sivatagban és nem láttam, de mivel ott él a legenda szerint, attól, hogy én nem látom, lehet valós lény.
2012. júl. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!