Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért történik az, hogyha...

Miért történik az, hogyha kimondom 'Isten nem létezik" egyből történik valami rossz?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 20:22
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Pl?
2012. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
24%
Talán mert létezik... Ha nem vagy hívő, akkor más formában, mint a hívőknek. Isten maga a szeretet. Ha nem hiszel Istenben, a szeretetet tagadod meg.
2012. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
91%
Én kimondtam. Nem történt semmi.
2012. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
64%
Mert szerencsétlen vagy és valószínűleg ha csöndben maradnál akkor is történne valami. Isten nem létezik, pont.
2012. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
74%
Beképzeled hogy azért történik mert kimondtad.
2012. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
60%
Mert tudat alatt bűnösnek érzed magad az istentagadás miatt, és bevonzol az életedbe valami olyat, amit büntetésként, rosszként tudsz értékelni.
2012. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

De nem gondolkozom azon, hogy Istent megtagadom, most aztán mi lesz.

Kimondom, 'Isten egy nagy kamu, valamelyik unatkozó ember agyszüleménye, irigylem a fantáziáját" és akkor, hírtelen felbomlik az eddig egész 'boldognak' hitt, szerelmi 'kapcsolatom'.

Ezt nem lehet, hogy elmondani, a lényeg ez. Meghalt egy nagyon közeli családtagom is.

Nem gondoltam arra, hogy most aztán mi történik de most igen, már elgondolkoztat.

2012. márc. 18. 21:06
 8/39 A kérdező kommentje:
Jaaa, és hirtelen a TV is elromlott
2012. márc. 18. 21:07
 9/39 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, ma épp ugyanez történt velem is! Elromlott a tévé ahogy kimondtam.


Szerintem ne szórakozzunk, mert felgyullad a ház is :D

2012. márc. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
60%

Először is Isten nem büntet! De attól még más hiheti azt...

Ami veled történik az nem neki tudható be! Másnak is halnak meg családtagjai és más is szakít, másnak is romlanak el dolgai! Ez nem csak veled történik... Persze van aki keres egy bűnbakot, mint például most te. Például ez szóba jöhet: amikor kimondod érzel valamit, energiát adsz annak amit mondasz, a hasonló energia vonzza egymást....ezért például ha valaki csak negatív dolgokat gondol érez, mond, akkor annak az élete is olyan lesz.

2012. márc. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!