Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A disznólábú törpe tényleg...

A disznólábú törpe tényleg létezik?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Már nem létezik, mivel a dodó madár volt a fő tápláléka, amit ugye kiirtottak még az 1700-as évek végén, emiatt a törpéknek nem volt ennivalójuk és kihaltak :D
2012. ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem
2012. ápr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

disznóorrú van:

[link]

úgyhogy én már semmiben sem kételkedem

2012. ápr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
csak a lópofájú nő
2012. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nem :D
2012. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen, engem tegnap este meglátogatott, és elvitte a szobám ajtaját.
2012. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem értem..hogy vonhatja kétségbe valaki, hogy létezik? Hiszen ez kézenfekvő! Sőt, mi több: evidens!


Tegnap délben húzok a patikába kutya-hashajtóért, hát mit látok?! Jön velem szembe a Disznólábú Törpe egy naaagy, fonott kosárral. Mondom: "Hát te, hunnan?" Aszongya: "Innen csak, a sarki CBA-bul". (Kedvelem a Törpét: szép alföldi magyarsággal beszél mindig - bár van már három felsőfokú nyelvvizsgája: angol, olasz, japán). Kérdeztem volna: "Osz mivee van teli a kosarad"? - de sietősre vette. "Itt a kezem, nem disznóláb!" - mondta a szokásos mód' jólnevelten, és elrohant. Hét lépésről még visszakiabált: "Megyek ám szaporán, mee gázszerelőt várok!" Na, gondoltam én magamban, hát ez gáz. Mert amennyire én tudom, még nincs is a házába bevezetve:D

2012. ápr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én disznófejű törpékről már hallottam,de disznólábú törpéről még soha.Ez különös.
2012. ápr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy léteznek. Mostanában többek közt az AIPAC-ben is ügyködnek.
2012. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kálmán
2012. ápr. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!