Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem illik rám a horoszkópom....

Nem illik rám a horoszkópom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Oroszlán a csillagjegyem de egyáltalán nem jellemez meg néztem az aszcendesemet is és az szerint skorpió vagyok!!! De az sem jellemző rám!:// Szerintetek mi illik rám elég csöndes,nyugodt természetű vagyok...sose veszekszek nem keresem a konfliktust..megbízható és bármit megteszek akik közel álnak hozzám!!Aki idegen számomra csak beszélő viszonyba vagyunk pl. munka miatt az se érdekel ha felfordul szarok nagyívbe rá és irritál ha vki okoskodik!! nem panaszkodok soha,nem mondok rosszat soha senkiről!!! Nem tudom lehet h ez hihetetlen vagy nem értek ehezz de segítsetek!!!
2012. ápr. 21. 14:09
 1/9 anonim válasza:

lehet hogy rosszul értelmezed ...

próbáld ki ezt! ez nem horoszkóp, hanem személyiségteszt és nagyon sokmindent megtudhatsz belőle: pl. milyen munkák valók hozzád, milyen a humorérzéked, még azt is hogy milyen típusú emberek illenek hozzád

Több féle típusvizsgálat van, de én a leghrövidebbet választottam ki neked


[link]


mindig azt jelöld be amelyik jobban illik rád (nem kell feltétlenül mindennek passzolnia) azt a négyzetet jelöld amiben több hasonlóságot találtál magaddal szemben


így olvasd:

x négyzet -----> y négyzet

x négyzet -----> y négyzet


minden mondatot külön, mármint először az x négyzetben lévő mondatot, utána a mellette levő négyzetben az 1. mondatot (mert az a párja/ vagyis ellentéte) úgy könnyebb összehasonlítani, mintha egyszerre olvasnád el az egész négyzetet!

2012. ápr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az egyedüli ezzel a problémával. Ne foglalkozz vele, éld a megszokott életed és ne egy horoszkóptól várd, hogy megmondja mi lesz veled, hanem saját magad alakítsd az életed.
2012. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom értemezni de ha egyszer nem illik rám amit leír azzal nem tok mit cssinálni!!!De nagyon szépen köszönöm a választ:)
2012. ápr. 21. 14:55
 4/9 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Marha egyszerű: ne higgy benne... :-D


Pedro

2012. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Jobb ötlet: szüless újra máskor!
2012. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
XXDDD
2012. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan voltam, de ahogy fejlődők, növök, egyre inkább úgy látom, hogy igenis jellemez. Nem mindenben, de egyre több dologban.

Én is visszahúzódó voltam, vagyok, de a saját társaságomban viszem a prímet.

Gondold át, mik azok, amik jellemeznek, mert szerintem az oroszlánok pozitív tulajdonságai közt sokat találsz majd:


nagyvonalúság, törődés, szeretet, keménység ( erős személyiség)- így gyorsban ezek úgy látom jellemeznek téged.

2012. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Cseréld ki egy másikra!
2012. ápr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
remélem nem omlott össze benned egy világ.
2012. ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!