Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az lehet, hogy az én horoszkóp...

Az lehet, hogy az én horoszkópom Szűz, aszcendensem Skorpió, de egyik se illik rám és Ráknak érzem magam?

Figyelt kérdés

Ahogy olvastam az általános horoszkópokat, minden leírás alapján Rák vagyok. Teljes mértékben. Szűz és a Skorpió egy icipicit se illik rám.

Én minden horoszkópban a Rákot olvasom el, és általában be is jön.

Párom Szűz jegyű. És a Rák-Szűz kapcsolat leírása megegyezik azzal amilyen a mi kapcsolatunk.


2010. máj. 5. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy a szűz napjegyedet fölerősíti a skorpió aszcendens, és így a kettő "keveréke" miatt érzed valahogy magad ráknak. De lehet, hogy más bolygóid közül sok van a rákban, és azért illik rád annyira a jellemzés. Ajánlok egy személyre szabott horoszkópelemzést, és akkor kiderül.
2010. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Köszönöm a választ! És hol lehet végezni ilyen személyre szabott horoszkóp elemzést?
2010. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2 jó asztrológust is tudok erre ajánlani:

[link]

vagy

[link]

2010. máj. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!