Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudna tanacsot adni valaki?

Tudna tanacsot adni valaki?

Figyelt kérdés

Neha ugy erzem becsavarodok. Nagyon eros erzelmi hullamaim vannak, de igy naponta tobbszor. Legalabbis a mai nap. Regen bipolaris voltam, sikerult magamat kihuzni, de most egy kulso dolog mintha megint elohozna. Most jol vagyok meg az ido nagy reszeben de ma nagyon kemeny volt.

Azert ide irom mert van egy ''spiritualis'' oldala is a dolognak. Hogy miert van ez egyaltalan.


Nagyon halas lennek ha valaki tudna segiteni, csak beszelgetes szinten is.

21f


2012. ápr. 22. 00:36
 1/5 Egy igazi troll ***** válasza:
13%
Megértem a helyzeted, én pedig tripoláris vagyok, és nem tudom lekefélni a gyökércsakráimat, mert nincs kefém!
2012. ápr. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A bipolárisság 30 éves korodig bármikor kikészíthet, szóval, nem, nem iskerült kikezelni, csak enyhítették a tüneteidet.


Igyál balfi vizet (de csak azt), az lítiumos, talán helyredobja a kémiát a fejedben + legyél sokat a napon, és próbáld mindíg más dolgokkal lefoglalni magad változatosan.


Minden napodban legyen valami új dolog ami eddig nem volt.

2012. ápr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Azt mondtad, hogy van egy spirituális oldala is az érzelmi hullámzásaidnak. Kérlek mondd meg, mi az az ok (akár privátban is), mert csak így lehet megoldást találni problémádra.

2012. ápr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Diavolino44 ***** válasza:

A nekem is enyhe bipoláris zavarom van. A probléma oka a pozitív periódusokba van! Hidd el!

Napi 10-15 perc relaxáció, autogén tréning segíteni fog kilábalni. Csak az a baj hogy a pozitív szakaszban lefogod szarni a negatív szakaszban viszont nem fog sokat segíteni! Ha folyamatosan csinálod akkor a fent-lent állapotot kicsit összehúzza.


Amúgy Dr. Szendi Gábor könyveit érdemes elolvasni.

2012. ápr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ.

Igazából már sikerült megoldást találnom rá, csak most kicsit visszajött mert leesett a rezgészintem egy lány miatt

Aztán kijött rajtam mint valami herpesz:D


Az volt a megoldásom rá, hogy kiemelem a perspektívámat az "egóm" szintjéről. LEviszem a központomat az szívembe az agyamból. Ez tényleg segített. Állati jól éreztem magam így. Csak most kicsit kibillentem:)

2012. ápr. 22. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!