Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Melyik féldrágakőre/ásványra...

Melyik féldrágakőre/ásványra van szükségem ha? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy nagyon erős védelmező követ, ami jó hatással van a kreativitásra, menstruációs görcsökre, spirituális erők felszabadítására (de főleg az első háromra). Olvastam a malachitról, ametisztről, obszidiánról, illetve a kiasztolitról, ezek közül is jó lenne valamelyik? Melyik?

Illetve még egy kérdés: hogyan lehet a köveket "feltölteni"? Olvastam ilyesmiről is, de nem igazán értem.

(Szkeptikusok tekintsenek el ettől a kérdéstől! Köszönöm.)


2012. ápr. 22. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Figyi, menj el egy ilyen köves-kristályos boltba és azt vedd meg, amelyiknél érzed, hogy képes neked megadni amit szeretnél és erős kötődést érzel iránta! Minden kőnek más a frekvenciája akár csak a te testednek. Ennek egyensúlyban kell lennie...lehet hogy te egyáltalán nem rezonálsz az általad említett kövekkel :)

2012. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és feltölteni, szeretettel, folyó, tiszta vízzel, pozitív gondolatokkal :)
2012. ápr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen, ezt én is hallottam, hogy azt válasszam ki, amelyikhez kötődöm, de én egyetlen kő iránt sem érzékeltem "semmi extrát", pedig megtapiztam jópárat:). Ezért is érdekelne, hogy melyik hat, melyik jó ezekre a panaszokra specifikusan.
2012. ápr. 22. 21:13
 4/8 A kérdező kommentje:
(Nem csak azoknál a köveknél, amiket fent leírtam, hanem úgy általában egyik iránt sem éreztem semmi extrát. Szépek, tetszenek, de kb. ennyi. Egyedül a kiasztolittal nem volt szerencsém élőben találkozni, az képen nagyon szimpatikus, talán jobban tetszik, mint a többi, és erről olvastam, hogy erős védelmező kő. A malachitról pedig, hogy kifejezetten női bajokra jó. Ilyen esetben pl. lehet 2-3 fajta ásványt is hordani? Nem ütik ki egymást, vagy ilyesmi?)
2012. ápr. 22. 21:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Amelyiknek a csodatévő erejében hiszel,az fog hatni! A hit hegyeket tud megmozgatni.
2012. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Az én feleségem a gyémánt csodatévő erejében hisz, csak gyémántot hajlandó hordani, amióta viseli, nem fáj a feje éjszaka "akció" előtt, nem panaszkodik, jobb a kedve és nem kap hisztirohamokat sem... egy ideig, amíg "le nem merülnek" a kövek. Sajnos nem lehet őket "feltölteni", venni kell újat.
2012. ápr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Hogy melyik kő jó neked nem tudom, a menstruációra talán a borostyán lenne a legjobb, de vigyázni kell hogy ne kamut vegyél, ezt úgy lehet ellenőrizni hogy megpörkölöd kicsit egy öngyújtóval, és fenyő illata kell hogy legyen. Egyébként vannak helyek ahol meg lehet nézni hogy melyik kő illik hozzád a legjobban. A feltöltéséhez az a legjobb ha visszahelyezed a földbe egy kis időre, tehát elásod. Én legalábbis ezt olvastam, egy könyvben.
2012. ápr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi:)
2012. ápr. 23. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!