Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Fraktál számításra lenne...

Fraktál számításra lenne szükségem, csupán csak kíváncsiságból. Szül. Hely, idő: Szeghalom,1982.10.12 Kistestvért szeretnénk, de ez munkahely függvénye. Mikor lesz munkahelyem és mikor próbálkozzunk a babával?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát erre ráfaraktál mert ha hiszel benne akkor elég naiv vagy, munkahelyed akkor lesz ha elmégy és keresel addig nem tuti, a babával meg bármikor ha egészségesek vagytok.
2011. okt. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ezt most marhára nem értem, te akarod megszülni a kistestvéredet, vagy mi? anyád mit szól hozzá? :D
2011. okt. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hö Basszus! :O most kapcsolok! kistestvért szeretne tehát ő is kicsi, és mikor próbálkozzon? :S hű banyek! ez jó csavar tényleg, nem is gondoltam hogy ebbe az is van, csak én alapból agyilag próbálom javítani a dolgokat de ez ütős sztem is.
2011. okt. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ennek mi köze a fraktálokhoz?

Ajánlatos lenne keresni egy matek, vagy fizika könyvet.

köszönöm.

2011. okt. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Uristen ennyi ésszel hogy lehet megáldani az emberek mint egy tyuknak??????aztamindenit....

Hát sztem az a kérdezönek a kérdése hogy van már egy gyermeke és ANNAK szeretne kistestvért és a mai világba munkahely nélkül elég huzos felnevelni egy gyermeket és gondolom vagy most talált munkahelyet vagy nemsokáig van munkahelye és ezidöre akar egy gyermeket összehozni!!de kedves okos hozzászolok ha nem a kérdésre tudtok ÉRTELMES választ adni akkor mi a fenének irtok ide???Ráadásul hülyeségeket ......mert ha értelmesen végigolvasod a kérdést és jozan paraszt ésszel gondolkozol értenéd hidd el a feltett kérdést....

2011. okt. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól dekódoltad de akkor is hülyén van feltéve a kérdés és én először így is adtam választ de a csavart egy másik hsz-nél ismertem fel, 100 szónak is egy a vége a kérdés nem jól van feltéve.
2011. okt. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
8:36-nak köszönöm a megértését. De a továbbiakban nem is érdekel, hogy ki mit írogat ide, mert inkognitóban egyes emberek olyan hangnemet és stílust engednek meg önmaguknak, hogy az már abszurd. Bocsánat a kacifántos kérdésemért nem naivságból, csak kíváncsiságból tettem fel, ami elég egyértelműen volt szerintem megfogalmazva. Elég szomorú, hogy a kommunikáció hiánya enged felismerést egyes emberekben, nem részletezem ez mire utal, mindenki szálljon magába és rádöbben. Lehet hogy nekem matek illetve fizika tankönyvet kellene elővennem, de másoknak meg illem könyveket ajánlok, amelyek pozitív irányba hathatnak az embertársaival való kapcsolatukra.
2011. okt. 11. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!