Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan kerek...

Szerintetek hogyan kerek egesz a vonzas torvenye, ahogy valoban mukodik is?

Figyelt kérdés
Ugy erzem,minden rola szolo konyvbol kimaradt egy lenyeges informacio,ezert nem mukodik sokaknal es csalodnak,ujabb ezos badarsagnak tartjak. Tobb konyvbol,infobol kell osszerakni, ,szemelyre szabni, a tuti modszert. Kinek sikerult mar?) -nekem is van elmeletem,de tovabbi otleteket varok toletek-

2012. ápr. 23. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
álmodj királylány
2012. ápr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Felkelek a seggemről, és elintézem hogy összejöjjön amit akarok. Tuti módszer, mindig bejön!
2012. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Aki hisz benne,annál esetleg működik. Józanul gondolkodó ember nem hisz az ilyen badarságokban. Ha problémái vannak,meg keresi az okát,és változtat rajta.
2012. ápr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Diavolino44 ***** válasza:
Benne van a kulcs az összesben! Tenni is kell érte, ha csak várod hogy a sült galamb megjelenjen attól még az nem fog.
2012. ápr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

# 4

ez egy mondat. ezért ki vesz meg és olvas el egy viszonylag drága könyvet?

2012. ápr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,annak is,akiet nem talaltam hasznosnak. De akinek ez badarsag,az vajon mert olvassa az ezoteria rovatot,de ha mar,kommentelni a kerdeseket nem muszaj. Vagy ez is egy pavlovi felteteles reflex?:)
2012. ápr. 24. 11:41
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a vonzas torv.et hasznalok nem hiszik hogy nem kell tenniuk semmit,csak napi 3orat meditalni es tatani a szajat a sultgalambra. Max a nagyon kezdok. De az teny hogy a legtobb konyvben nagyon kodolva van az az info hogy tegyel is valamit. Pedig ezt nem lehet meguszni,csak aki a vonzast hasznalja,annak konnyebben megy a cselekves. Amugy meg nem csak annak mukodik aki hisz benne,sok univerzalis torveny van ami mindenkire vonatkozik,ha hiszi,ha nem. Aki hasznalja,az konnyebben er el valamit,aki nem,az kemenyen megdolgozhat erte,es lehet az eredmeny se karpotolja a befektetett munkaert.
2012. ápr. 24. 12:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én nem hiszek semmi ilyesmiben, egyszerűen tudom hogy amit akarok az úgyis úgy lesz. Nem tudom milyen kemény befektetésekről beszélsz, nekem az egész élet olyan, mintha a sültgalamb csak úgy jönne magától, pedig nem így van, nyilván, mert teszek dolgokért, egyszerűen csak összejön mindig minden. Szóval nem ilyen vonzás baromságaival kellene foglalkozni, hanem a személyiségedet kellene olyanná fejleszteni, hogy a többi ember akitől függ a terved, szívesen segítsen neked. Ha meg csak rajtad múlik valami, akkor tényleg nem értem hol a probléma.
2012. ápr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Gratulalok:) nyilvanvalo hogy akaratlanul is a vonzas torvenyet hasznalod,es jol,ha minden ilyen happy nalad,csak te akaratnak es jellemnek hivod. De ne aggodj nem akarlak meggyozni errol. Mindegy minek hivjuk,ha mukodik,nem? En tiszteletben tartom mas hitet,tedd te is azt,foleg,ha nem toled kerdeznek-mert attol kerdeztem aki hisz benne. A jellememmel semmi baj,ne feltetelezd ismeretlenul,nem azt irtam hogy nekem nem mukodik a vonzas,csak mas tapasztalatai is erdekelnek. Ennyi.
2012. ápr. 24. 17:09
 10/11 zeronibble ***** válasza:
Ami körül minden gondolatod jár, abban leszel termékeny. Az univerzum ebben inkább helyszínként partner. Az elhivatottság, a "mánia" tényleg messzire visz, de önmagában kevés. Gyenge készségekkel, tudatlanul, gyakorlatlanul, visszataszító viselkedéssel stb. egyértelmű, hogy hiába elhivatott az ember. Ahogy az összes mókás akadályt felsoroltad, kezedben az összes lehetséges kemény lecke megoldása is.
2012. ápr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!