Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A családom teljesen megőrjít....

A családom teljesen megőrjít. Mindig így lesz? (többi lent)

Figyelt kérdés

A a lánytesóm csak akkor van itthon amikor hazajövök és felkelek,a közötte levő időben nem tudom mit csinál.A fiútesóm hetente egyszer jön haza,és akkor is csak szid,meg hogy neki fellépése lesz és lefárasztja a jelenlétem..stb.persze ezeket csak viccből mondja mert utána mindig kedves meg minden.Az anyámnak semmi se jó,ha rend van az sem,ha rendetlenség van az sem...De miért??

Az apám még rosszabb.Amint lefekszek,mondjuk 7-8 körül szunyálni azonnal:Anna!ANNA KELJÉL MÁR FEL!-mindig azon a rettenetesen idegesítő hangján..reggel és most már este

is.Egyetlen normális a családban a kutyám azt hiszem...De miért ilyenek?



2012. ápr. 23. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd ha nagyobb leszel nem fogsz rinyálni ezen és megérted.Minden család idióta.Az enyém is, de már beletörődtem.
2012. ápr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs, de ebben mi az ezotéria?
2012. ápr. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért ilyenek a többiek, hogy ellensúlyozzák a kutya pozitív kisugárzását:)


Amúgy nem minden család hót bolond, de egy rossz családnál nincsen rosszabb, mivel velük töltöd el az időd nagy részét.


De egyébként nem tűnik olyan rázósnak a családod, csak apró dolgokat soroltál fel, amik szerintem simán beleférnek.

2012. ápr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zeronibble ***** válasza:
Talán mielőtt megszülettél, képesnek találtad magadat arra, hogy segíts békét találni ezeknek a megtévedt tesóknak, és arra szerződtél, hogy nekiugrasz megint.
2012. ápr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!