Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik nekem egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik nekem egy fiú, és az én családom meg az ő családja már régóta nagyon jóban vannak. A srác kishúga azt mondta hogy tetszem a tesójának, aki nekem tetszik, azóta amióta együtt táncoltunk, és lassúztunk is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Mert megszoktuk ölelni egymást,de nem tudom hogyan utalgassak rá hogy tetszik nekem.Mert szemtől szembe még nem merem mondani.Tudnátok segiteni?
2012. ápr. 22. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

és hívd el valahova pl moziba. érteni fogja szerintem.

de ne valld be mert azzal megijedted szerintem

2012. ápr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
14 évesek, de az a baj hogy van náluk egy 'szabály' mert hogy nagyon vallásosak,és 16 éves koruk előtt nem randizhatnak.
2012. ápr. 22. 17:36
 3/4 A kérdező kommentje:
de nagyon sokat viccelődünk meg piszkál is és sokszor észre szoktam venni hogy néz.
2012. ápr. 22. 17:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem is kell a család orrára kötni, hogy randiztok. Legalább 16 éves korotokig izgis lesz a kapcsolat tiltott természete miatt.
2012. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!