Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A történet a Nagymamám halálak...

Csibebogi kérdése:

A történet a Nagymamám halálakor történt. Nem tudom megmagyarázni. Segítenél?

Figyelt kérdés

A Mamám az unokatestvéreméknél lakott,rákban halt meg.:(

Egész idáig úgy emlékeztem a halálára ,hogy én náluk voltam.Nagyon fiatal voltam 8-9 de vagy 4-5-nek éreztem magam,vagy fiatalabbnak.Emlékszem,hogy ott ültek az Anyám testvérei mire hirtelen bementek a Mamám szobájába nekem pedig azt mondták maradjak kint.Jó gyerekként kint is maradtam.10-15 perc múlva mind kijöttek (sírva).Nem értettem mi történt,aztán az Anyám elmesélt mindent.Az unokanővéremnek (akinél lakott a Mamám)az Annya csak később mondta el.Ő csak annyit tudott,hogy elvitték a mentők.Aztán most nemrég azt mondta az Anyám,hogy én otthon voltam nálunk ahogy az unokatesóm is és a Bátyám vigyázott ránk.Ez nagyon lesújtott és utána csodálkoztam el azon,hogy az unokaöcsémet sehol nem láttam.Ez máig megmagyarázhatatlan nekem arra vagyok kíváncsi,hogy valakivel nem történt-e hasonló vagy tudja-e mi történhetett?



2012. ápr. 28. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1.Álmodtad, csak valóságként fogtad fel gyermekkorodban.

2.Anyukád rosszul emlékszik.


Velem mindkét eshetőség előfordult néhányszor.

2012. ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért egy gyerek megérzi ha gond van.Azután a heteken,hónapokon keresztül odaköltöztünk az unokatesómákhoz mert az Annya NAGYON ki volt.És tuti,hogy nem az Anyám emlékszik rosszul,mert mindenki így mondta akárkit kérdeztem.
2012. ápr. 28. 14:37
 3/9 anonim ***** válasza:

És ebben mi az ezotérikus? Az elmúlt léted alatt számtalan olyan helyzetet (akár film, akár valóság) láthattál már, ahol van egy szoba, halál közeli időben a szobában a beteg, kinn a család, majd bemegy a család, és sírva kijön. Gyerekként a fantázia is egy elég hatékony eszköz, így egy ilyen pillanatot semeddig nem tartott társítani a valódi történésekkel. Véleményem szerint ebben semmi szokatlan nincs. Persze biztos bele lehet magyarázni azt, hogy testen kívüli állapotban ott lebegtél mamádék házában, azért láttál mindent, mint ahogy azt is "bele lehet magyarázni", hogy egyszerűen a tudatod tréfált meg. Az pedig hit kérdése, hogy te "melyik oldalt" választod.

Mi úgysem fogjuk "megmagyarázni" materiális érvekkel, hogy nem asztráltest-kivetülés volt a szobában, ha te abban hiszel. De te sem fogod nekem megmagyarázni, hogy az volt, mert véleményem szerint ez egy teljességgel logikus, tipikus agyi aktus.

De pont ettől szép az élet, hogy másképp gondolkodunk. Az pedig "nem szép dolog", hogy úgy teszünk fel kérdést, hogy "benne van az egy és sérthetetlen" válasz.

2012. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
valaki rosszul emlékszik, csak ezoterikus nincs benne.
2012. ápr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy mivel még kisgyerek voltál, aktív volt a tobozmirigy-működésed, és te is ott voltál lélekben az unokaöcséddel, mikor ez történt, mert a halál, születés, stb. nagy energiaáramlással rendelkező események.
2012. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Nagy energia a paksi trafóban áramlik...
2012. ápr. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os: spirituális energiára gondoltam. Ha halálkor nem lenne nagy energiájú az eltávozás, a lelkünk nem tudna kiszabadulni a testből és fizikai anyagot se tudna magával vinni az asztráltestünk. Vagy különben hogy magyarázod, hogy halálkor csökken a test tömege, ez ellentmond a TÖMEG- ÉS ENERGIAMEGMARADÁS TÖRVÉNYÉnek.
2012. ápr. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És mint tudjuk, a tömeg-energia ekvivalencia összefüggése: ΔE= Δm.c2, tehát 1 gramm tömeg nagyjából 25.000. 000 kilowattóra energiával egyenértékű.
2012. ápr. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ez utóbbihoz annyit hozzátennék, hogy halálunkkor az izmok elernyednek és hát nincs szebb kifejezés..űrítünk ez némi súlyt elvesz
2012. máj. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!