Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik gondolatolvasás és ha...

Létezik gondolatolvasás és ha igen honnan tanulhatom meg?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Mentalistáktól.
2012. máj. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A vámpíroktól :P
2012. máj. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, és tőlem.

De én már kiolvastam hogy rosszra akarod használni úgyhogy nem tanítom meg.

2012. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
EGy verset eleg konnyen meglehet tanulni kivulrol, viszont ez nem ilyen egyszeru, tehat sokat kell fejlodnod lelkileg, tanulnod, hogy elerd azt, hogy egy masik szemely gondolatat tudd!
2012. máj. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Üdv. Gondolat olvasás szerintem nincs, maximum csak trükkel. Az emberi agy csupán 10%-a van kihasználva, olyan elmék, mint Einstain, tudták agyuk kb 12%-át kihasználni. Ha az emberiség ezt föl tudná fejleszteni, akkor talán lehetséges lenne.


Egyébként kísérletesztek az egypetéjű ikrek közötti szoros kapcsolattal. Külön szobába vitték őket, az egyik erősen nézett egy véletlenszerű tárgyat, erősen gondolt rá. A másik meg lerajzolta. De ez sem gondolatolvasás.


Véleményem szerint nem létezik.

2012. máj. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
45%
Mindenki kihasználja az agyát teljesen, különben lehetne agysérülést szenvedni anélkül, hogy valami bajod lenne ha a nem használt terület károsul. De nem így van, mindennek van funkciója, ez csak egy jól hangzó hoax, hogy nem használod ki az agyad.
2012. máj. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

"Az emberi agy csupán 10%-a van kihasználva, olyan elmék, mint Einstain, tudták agyuk kb 12%-át kihasználni."

Ez az infó honnan származik? MErthogy ez nem igaz. Lehet, hogy 50 ével ezelőtt ezt valaki így leírta, de szerencsére azóta sokat fejlődött a neurobiológia és az agykutatás, ami bebizonyította, hogy az agyunk egészét használjuk...ezzel a "10 %át használod, de majd mi megtanítunk az egészet használni és nagyon okos leszel" dumával általában azok jönnek, akik ezért jó sok pénzt szeretnének összeszedni a különféle szuper tanfolyamaikért, amikkel az agyadat nem fejlesztik, hanem kimossák...

2012. máj. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tele van a net infókkal erről. :) Sőt...mindenki olvas a gondolatokban. :) Csak nem mindenki egyforma képességgel.
2012. máj. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Boccs, akkor rosszul fogalmaztam. Nem az agy, inkább az elme 10%-át. Már nem emlékszem hol, pár éve olvastam.


És van benne valami, csak gondolj bele. Vannak emberek, akik 2 lábon járó enciklopédiák, és vannak akik szinte semmit se tudnak semmiről. ott azért van különbség. De ez már off...

2012. máj. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!