Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A Tesómmal egyre gondolunk...

A Tesómmal egyre gondolunk sokszor. Gondolatolvasás talán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérdésem a következő lenne, elég egyszerű, msn-en szoktam beszélgetni öcsémmel, és minden előzőleges "megbeszélés" vagy téma hiányában ugyanazokat szoktuk kérdezni vagy mondani egymásnak, megbeszélés nélkül képet küldünk egymásnak tök egyszerre :S a minap például, nagyon ritkán szoktunk ilyet, de hangot küldtünk egymásnak (msn-en), azt is egyszerre, pedig semmi késztetést nem adtunk egymásnak...mi lehet ez? gondolat olvasás távolról? ez igy is működhet? egyáltalán létezik ilyen?? köszi a NORMÁLIS válaszokat előre is :)


2011. júl. 26. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

létezik

agykontrollal pl. tanulható is

2011. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rá vagytok hangolódva egymásra, hiszen testvérek vagytok. A szó szoros értelmében vett gondolatolvasás nem létezik, az humbuk. De vannak emberek akik szinte tudják a másik mit is gondolhat egy bizonyos helyzetben, hiszen az érzéseit is ismerik mélyen. Ilyen van.
2011. júl. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 x) ***** válasza:
47%
Mivel a testvéreddel gyakorlatilag majdnem egyek vagytok így teljesen érthető. Sőt gyakori is főleg az ikreknél.
2011. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ZordAtya ***** válasza:
100%

Nem meglepő szorosabb együttélés után erőteljes mentális kapcsolatok alakulnak ki.

Muterommal egy ideje már alig beszélgetünk mert tudjuk egymás gondolatait és így feleslegessé válik. (hál istennek XD) komolyra véve nem gondolatolvasás, a másik megismeréséről van szó, szokásainak szófordulatainak gondolatainak megismeréséről néha ez olyan méreteket elérhet hogy az már gondolat olvasásának érezhető. Ha gondolatolvasás már az a szint amikor idegeneknél is képes vagy megmondani elég pontosan mire gondolnak és nem gondolhatnak. Teszem azt fejből megmondod mit reggelizett miután feltetted a kérdést de ő még nem válaszolt. Na ez már valódi gondolatolvasás ha a találtai arányod 85% fölött van. Empatikus képességekkel azonban meg lehet "jósolni" a gondolatokat, nem pontosan de némelyeknek egész jól megy. Ha ilyen ember vagy semmi képp ne élj vissza vele.

2011. júl. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nagyon sokáig,(amig otthon laktam) nem azt mondom, hogy rosszban voltunk, de nagyon sokat veszekedtünk, akár a legkisebb apróságon is, és amióta (5-6) éve elköltöztem otthonról, és saját "életem" van nagyon jóba lettünk...de ez amit írtam csak max egy éve megy, és vicces de csak msn-en :S ha együtt vagyunk közöm nincs ilyenekhez, csak ha üzenetet váltunk msn-en...mindenesetre mindenkinek köszi a válaszokat :)
2011. júl. 27. 09:02
 6/9 anonim ***** válasza:
van gondolatolvasás de nemhiszem h ez az :D én páromal vagyok ien sokszor egyre gondolunk ugyanazt csináljuk egyszerre vagy ugyanazt mondjuk egyszerre de ez normális :)
2011. aug. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Telepátia.
2011. aug. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
biztos lehet benne valami mind a ketten ugyanolyan bolondok vagyunk, és egyre többet gondolunk egyre, de az hogy 7 év van köztünk az jelenthet valamit? a hetes szám olyan misztikus :)))
2011. aug. 5. 10:48
 9/9 anonim válasza:
Iker tesók vagytok?Mert ha igen nem nehéz kitalálni miért gondoltok egyre sokszor:)
2012. dec. 9. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!