Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha lenne vmi csúcsképességed...

Ha lenne vmi csúcsképességed (pl. láthatatlanság, időutazás, gondolatolvasás, szuper gyorsaság, telekinézis, jövőbelátás, gyors regenerálódás, teleportálás. ), a világ tudtára adnád, vagy minél jobban eltitkolnád?

Figyelt kérdés
én tuti titkolnám, mert ha a kormány rájönne, közveszélyesnek nyilvánítanának és megpróbálnának megölni vagy tudományos kísérletek alá vetnének és életem végéig fogva tartanának, közben vizsgálgatnának - szerintem
2009. okt. 30. 22:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
75%

kicsit rá vagy kattanva a témára....

Betment néztél vagy mi?

Így is vannak extra képességű emberek akik titkos kommandóknál, egyéb ilyen hivatalokban dolgoznak, mint például a médiumok is amerikában. Azért nem fognak velük és veled sem kisérletezni.:)

2009. okt. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
65%
pszichológus
2009. okt. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
71%

alkonyat:PP

háááát én eltitkolnám :P és igazi vámpír lennék

és teleportálni szeretnék a szerelmemhez most

2009. okt. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg titkolnám, hogy minél nagyobb előnyt szerezhessek vele.
2009. okt. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
82%

én is eltitkolnám.

amúgy a legjobb az lenne, ha át tudnék alakulni bármivé kedvem szerint.

2009. okt. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
77%

utolsó és mivé akarsz átalakulni?:D

tárgyáá? vagy más emberré??

2009. okt. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Én leginkább az időt szeretném néha megállítani. Sok dologra nincs elég időm.
2009. okt. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
100%

Én repülni szeretnék, az olyan szép lenne :)

Láthatnám a világot fentről, szállhatnék, igazi szabadságérzés :)

Vagy magneto képessége sem lenne rossz az X-menből, mert végülis csinálnék magamnak valami repülő cuccot egy pillanat alatt fémből, és ki tudnék hozni akármit a fémekből, fantázia kérdése.

Vámpír nem szívesen lennék, mert nincs túl sok akaraterőm és kitartásom, és félek, hogy emiatt embereket ölnék... :(

Na, de a lényeg, hogy én eltitkolnám, természetesen, egyrész nem akarnám, hogy kísérletezzenek rajtam, másrészt meg ebből előnyt kovácsolhatnék. Szuperjó lenne egy különleges képesség :)

20/L

2009. okt. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
97%

jah nemvagy véletlenül Twilight fan ? :D

amugy én lehet hogy elmondanám de persze nemmindenkinek szal csak olyan 1-2 embernek max..

2009. okt. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy normális :D

Én mondjuk titkolnám, persze a szeretteimnek segítenék vele, ahogy tudnék. Persze azt is meg kéne komolyan válogatnom, hogy kinek segítek, mennyire bízhatok meg az illetőben. A családom ( közelebbi rokonaim) legjobb barátnőim, a barátom esetleg.

2009. okt. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!