Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha valaki folyton...

Mit jelent, ha valaki folyton szemeket rajzol?

Figyelt kérdés
Ha papír van előttem, nem sokáig marad fehér, néha észre sem veszem, hogy teljesen telerajzolom apró szemekkel. Filmnézés közben, netezés közben, zenehallgatás közben, stb. Legtöbbször egy darab szemet rajzolok vagy jobb vagy bal szemet (nem egy párat), szempillával és szemöldökkel. Ritkán rajzolok hozzá orrot és szájat. Mégritkábban hajat és arckörvonalat. De legtöbbször szemet, mindenféle formát, rövid vagy hosszú szempillával. Ha befejezek egyet, belekezdek egy másikba és szép lassan tele lesz a papír. Nem értem miért csinálom, ennek van valamilyen rejtett jelentése felnőtteknél? 26/L.

2012. máj. 1. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom olyan tipus vagy, a ki szereti látni, hogy mi történik körülötte, szeretsz belenézni mások életébe.
2012. máj. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hm. Annak épp az ellentéte vagyok. Magasról tojok arra, hogy mi van az emberekkel. :)
2012. máj. 1. 14:01
 3/9 anonim válasza:

Lehet hogy szeretnél egy 3. szemet a hátad közepére?!..

vagy próbáltátok már a pároddal ha van, a szemezést:D?!

Szembekuki? nemtudom csak tippelek :D

2012. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fontos neked a lélek, a személyiség, az egyediség.

"A szem a lélek tükre."

2012. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

SEMMI. meglepő nem? én is szeretek rajzolni, szemeket meg főleg, mert tudok és nagyon szépen meglehet csinálni. Én is csak egy szemet rajzolok, sose rajzolom oda a párját mert azt nehéz megcsinálni. És ugyanígy van vele több ember is...

Ez miért jelentene bármit is?

2012. máj. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Utolsónak igaza van én is sokszor rajzolok szemet.
2012. máj. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én mindig azt rajzolok :))


14/L

2012. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én is állandóan szemeket rajzolok...arra gyúrok, hogy én is tudjak olyan hiperrealisztikus szemet rajzolni. 1x már sikerült is egy olyan, amire mindenki mondta, hogy -Úrsiten, ezt te rajzoltad??? Olyan, mint egy igazi! :P

15L

2014. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Látás, felismerés jele. Nemcsak látja, de érti is a dolgokat. Gyakran fürkészi, figyeli környezetés. Nehéz átverni, becsapni, mert figyel. Éppen ezért gyanakvás, bizalmatlanság "

[link]


Egy kicsit összeaszott a pdf, de innen van. Másold ki a szemek alatt lévő sort egy jegyzettömbbe, hogy el tudd olvasni.

2014. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!