Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen embereket támadnak meg...

Milyen embereket támadnak meg folyamatosan a macskák?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ideges, akaratos, önző, lazítani nem tudó, jeges kezű és trampli embereket.


Egy macskára nem lehet akaratot kényszeríteni, hozzájuk közelítve is nyugodtnak, csendesnek, derűsnek kell lenni, és elfogadni hogy vagy lesz vagy sem simogatás.


Azt szokták mondani hogy a macskák látják a szellemeket, illetve színesnek látják a levegőt. A tény az hogy más tartományt érzékel a szemük, mint az emberi, és egyéb érzékeik is kifinomultak, így lehet hogy már azelőtt meglátják az érzéseidet, és a személyiséged nyilvánvaló vonásait, hogy igazán közelítenél.

2012. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Csatlakozom az első szólóhoz, a macska megérzi, ha nem szeretettel, hanem pl. magamutogatás céljából akarod simizni. Olykor megkarmol, sőt, meg is harap. De jó néven veszi, ha olyan helyen vakargatod, amit őt nem tud, és viszket.
2012. máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 mantis religiosa ***** válasza:
76%
Leginkább a " sleepwalker "-eket. Stephen King szerint.
2012. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Megtámad? "Vérmacska" tán? A macsek egyszerűen csak sz*rik arra aki nem szimpi neki. Ennyi. Na persze ha cibálják akkor megúnja a banánt és odacsap, de általában behúzott karommal.


Támadni csak a sarokbaszorított macska szokott, na olyankor nekimegy még egy nagy kutyának is. Az enyém egyszer a Mátrixban látott "falonfutással" ugrotta át a vizslát, az meg azt se tudta hanyadikán van elseje :D

2012. máj. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskám nagyon agresszív volt mikor megkaptam (felnőtt macska volt, két előző gazdával), de csak úgy még ő sem támadott meg, hanem ahogy az előző írta, csak amikor sarokba szorult és nem hagytam békén (mert első 1-2 napban szinte ki sem jött az egyik szekrény sarkából..), de amúgy a macskák nem nagyon támadnak emberre, nem vagy nekik préda.
2012. máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán támad a macska ha megérzi más félelmét vagy gyengeségét...sajnos engem már...
2012. máj. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tom, hogyan van ez. Én pl utálom a macskákat, nagyanyámnak meg van vagy 10, és amikor ott vagyok, az összes a lábam körül tekereg. Nagyon nem szeretem őket, úgy gondolom, hogy direkt csinálják. XD Direkt ki akarnak cseszni velem...XD
2012. máj. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
akik csesztetik őket
2012. máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a halszagúakra
2012. máj. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19%
A macska gonosz.
2012. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!