Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha szeretnél...

Mi van akkor, ha szeretnél valamit, de folyamatosan akadályokba ütközöl? Ez egy jel, h ne tedd, vagy egy próba, h akarod-e igazán?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Baromság. Nincsenek jelek, legfeljebb te magad korlátozod önmagad a cselekvésben az ilyen ostoba belemagyarázásokkal.

Jaj, láttam egy féllábon ugráló vak koldust, akinek az egyik zsebéből kilógott egy amerikai zászlóba csavart húsos szendvics bal sarka, akkor ezt tutira rosszat jelent. Kb. ez a szint...


Ésszel kell mindent csinálni, és amit te magad személyesen meg tudsz tenni, azt mind tedd is meg a cél elérése érdekében. Lehet, hogy ez nem lesz elég, mert nem csak rajtad múlik valami, de akkor is legalább meglesz a jóérzés benned, hogy te mindent megtettél. Ha akadállyal találkozol, próbáld megoldani, elhárítani, de állj két lábbal és józanul a földön, és mellőzzed ezt a sok ál-ezoterikus blablát, sokkal teljesebb életed lesz így, meglátod.

2011. nov. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Annak a jele, hogy

a) rossz a cél (amit szeretnél),

b) rossz módszerekkel akarod elérni.

A kettő közül valamelyik.

2011. nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
c) a hely / idő nem volt megfelelő, csak próbálkozni kell
2011. nov. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez fugg attol, hogy mit akarasz elerni, tehat AKARNI kell, mert ugy ertelmezem, hogy te csak almodozol valamirol,s talan nem tettel meg mindent, s nem volt kitartasod, hogy elerd a celodat pl.
2011. nov. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1példa: iskola. régóta vágyam. de: lefagy a gép amikor jelentkezést pötyögöm. nem találom a szkennelt bizonyítványokat. aztán a neptunban én vagyok az egyetlen,akinél elrontották a dolgokat és nem tud beiratkozni,mert a rendszerben nem jelenik meg a beiratkozás link.


vagy: eltervezek valami programot magamnak,vagy a férjemmel közösen,és hirtelen mind2 gyerek beteg lesz.


szóval nem álmodozások. és nem értem. semmi olyan ami bárki rovására menne,olyanok amiket én szeretnék-évek óta csak a családomnak élek,és szeretnék néha mást csinálni.

2011. nov. 16. 13:03
 6/8 A kérdező kommentje:
és mindig úgy tervezem a dolgaimat,h sarkallatos dolgokba ne ütközzön/pl felkelés,fektetés,gyerekek napi rutinja
2011. nov. 16. 13:15
 7/8 anonim ***** válasza:

1. példa: sz@r a géped, ami nagyon könnyen orvosolható, csak elhatározás kérdése.

Ne szórd el a szkennelt cuccokat, hanem egy meghatározott helyre rakjad, pl. egy dossziéba.

A Neptun köztudottan gagyi rendszer, nem egy ismerősöm panaszkodik rá rendszeresen.


2. példa: a gyerekeknél elég gyakori a megbetegedés, hiszen még fejlődésben van az immunrendszerük, és van egy rakás betegség, amin át kell és át is fognak esni. Megoldás: a gyerekek gyógyulása utánra tegyétek át a közös programot.

2011. nov. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy teendőd van: leülni, és átgondolni, igazán akarod-e, valóban neked való-e.

Ha igen, akkor el fognak hárulni az akadályok, megtalálod az utad hozzá.

Ha a válaszod nem, egyértelmű: nem fogod elérni.

A jelen helyzeted inkább annak köszönhető, hogy nincs kellőképp tisztázva, mit is szeretnél, tehát sem jel, sem próbatétel.

2011. nov. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!