Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges az hogy valakinek...

Lehetséges az hogy valakinek hónapok óta nem volt menzesze és mindenféle beavatkozás nélkül lett peteérése és teherbe esett?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen!!!Én is így lettem terhes!!:)
2010. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Komolyan???

Írnál erről picit bővebben? :-)

2010. máj. 6. 13:01
 3/6 A kérdező kommentje:
Én tavaly augusztusban hagytam abba a fogamzásgátló szedését. Egyszer megjött novemberben, azóta semmi. Rendben vagyunk a párommal, de valamiért mégsem jön sem a menzi, sem a baba.
2010. máj. 6. 13:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze!:)

2008.októbere óta nem menstruáltam és peteérésem sem volt!!Kitalálták hogy valószínűleg PCO-m van de mivel nem nagy az értékek közötti különbség ezért ha nem szeretnénk babát akkor fogamzásgátlót írnak fel nekem!De mi babát szerettünk volna!De hát hónapok óta nem volt se mensi se baba!2009.júniusában mentem vissza a dokihoz aki azt mondta hogy akkor megműtenek a ciszták miatt!!Vérvétel,vizelet és másnap hasi ultrahang!Ott közölték hogy 16hetes terhes vagyok!!:))

Persze nem is sejtettem....semmi rosszullét nem jelentkezett nálam!!Hát így történ.....:)

2010. máj. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megírtad! Szívből gratulálok! :-)
2010. máj. 6. 13:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm és sok türelmet meg kitartást kívánok!!:)
2010. máj. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!