Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit kell tudnom a meditaciorol...

Mit kell tudnom a meditaciorol? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Erdekel az meditacio, sok jo vellemeny hallotam mar, de nem tudom hogyna fogjak neki mit kell csinalnom?


Koszonom elore is a segitseget



2012. máj. 6. 20:03
 1/7 A kérdező kommentje:

vellemenyt* hogyan*


bocsi de gyorsan irtam es nem figyeltem oda:P

2012. máj. 6. 20:04
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pietrosol ***** válasza:

Korábban felmerült már a kérdés és egy elmés válaszadó precízen megfogalmazta!


2/4.


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__agykontroll__2774745..

2012. máj. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Leülsz, behunyod a szemed, befelé figyelsz és nem gondolsz semmire. Bármilyen gondolat vagy érzés ötlik fel, engedd el.
2012. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nehéz lenne itt elmagyarázni hiszen erről több száz könyvet írtak.Talán a legegyszerűbben úgy lehetne szemléltetni h elmélyült koncentrálás.Ahol nem a koncentrált dolog a lényeg hanem maga a folyamat.
2012. máj. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megprobaltam a leirtak alapjan..neha 1-2 masodpercre el tudtam erni azt az allapotot mikor nincs egy gondolat se a fejembe de 10 percnel tovabb nem tudom csinalni, mert erosen ideges leszek( mind mozgatom a labam, muszaj meg mozdulnom, muszaj felszokjek es setaljak egyet a hazaba:(
2012. máj. 7. 16:21
 7/7 Pietrosol ***** válasza:

Semmi gond!

Így kezdődik.

2012. máj. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!