Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha lehetne utazni az időben...

Ha lehetne utazni az időben akkor a múltba vagy a jövőbe utaznál és miért?

Figyelt kérdés

2012. máj. 6. 20:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Mindenhova. És azért, hogy megismerjem az adott korokat, amennyire lehetne.


Elsősorban a múltba, aztán, ha még lehetne, a jövőbe. :)


De a kora földi kortól egészen a kora újkorig bejárnék amit csak lehet, még akkor is, ha csak 1-2 hétnyi időm lenne mindenhol.

2012. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Mivel régésznek tanulok ez nem kérdés számomra. A jövőbe is utaznék ezek után de jó előre.
2012. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
A Római birodalomba.
2012. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
A múltba, de nem olyan régre, csak 5-6 évvel vissza, hogy legyen esélyem orvosira jelentkezni.
2012. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Tavalyelőtt novemberbe utaznék vissza, és egy bizonyos napon kivennék szabadságot, hogy ne találkozzak azzal, akivel nem kellett volna.
2012. máj. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

A múltba, mivel sokkal érdekesebb a leletek és az élőlények és emberek kialakulása miatt. A saját szememmel láthatnám mindezt.

Azután elruccannék a jövőbe, hogy megnézzem, milyen katasztrófák várhatóak. Bár nem kell jósnak lenni, hogy most is lássuk, mi várható.

2012. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
először a régmúltba, aztán a jövőbe
2012. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:

hát inkább maradnék ahol vagyok. A múltba azért nem, mert ha Stephen Hawking téziséből indulunk ki, akkor ez eleve lehetetlen, a jövőbe meg azért, mert...hát nézd az első pontot. Nem szívesen hagynék itt mindent, tudod, hiányozna a komfort, a család, a haverok stb-stb.

De miért kérdezed? :D

2012. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Latte macchiato válasza:

Én mindenképp a múltba, hogy megismerhessem azokat az őseimet, akikről, csak nagy családi összejövetelekkor hallottam. Megnézni, hogy tényleg hasonlítok-e rájuk, és hogy vajon boldogok voltak-e, ahogy én gondolom.

Aztán, ha mindent megtudtam, amit akartam, a jövőbe is belekukkantanék. De nem túlságosan előre. Mondjuk csak 4-5 évet. De úgy, hogy a mostani és a jövőbeni öt év közötti időszakról is kapjak részletes információt.

De jó lenne!:)

2012. máj. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Csak a múltba.

Járt utat a járatlanért el ne hagyj!

A múlt az biztos, de jövő lehet hogy nincs is!

2012. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!