Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Azt olvastam, hogy a jógik 4...

Azt olvastam, hogy a jógik 4 teremtés idejére tudtak visszamenni az időben meditálással. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Tehát már minimum 4x újra lett teremtve az ember, mert mindig kipusztította magát.
2011. márc. 14. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
hát a jógik elég sok mindenre képesek, de azért ezt egy kicsit túlzásnak tartom.
2011. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akik nagyon érett lelkek, úgy értem, már nagyon sokadszor inkarnálódtak, azok valóban nagyon régre visszamehetnek, olyan, mintha nagyon magas fára mászol, vagy toronyba, akkor nagyon messzire láthatsz. Szepes Mária is ilyen volt, és írt róla sokat, pl. a Vörös Oroszlán-t, ami egy korai regénye volt. Szóval már "elsőre" ennyire világosan látta, a törvényeit a világnak, mert már a sok korábbi életében megtanulta.
2011. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tom Benko ***** válasza:
Valaki megint nagyon eleresztette a képzeletét.
2011. márc. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A jógi tudatos egységben van Istennel. Tehát amit Isten tud, azt tudja a jógi is. de vissza menni nem tud, mert mint lélek, a teremtés után szakadt ki az univerzális tudatból, hogy részt vegyen Isten kozmikus játékában. Valahogy úgy értem, mintha Isten lenne az óceán, a jógi pedig abból egy csepp.
2011. márc. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van az 5 is szerintem.
2011. márc. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hA JÓL BESZÍVNAK, AKÁRMEDDIG VISSZA LEHET MENNI. nEKIK ennyit sikerűlt beadagolni
2011. márc. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és ha eleget fizetsz meg is mondják mit láttak ott.
2011. márc. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tegyük fel hogy szavakkal meggyőzlek, akkor sikerül kielégítenem a kíváncsiságod vagy lesz egy következő kérdés? Aztán válaszolok a következő 5000 kérdésedre amin elmélkedhetsz. Mikor kóstolod meg a lelvárt ahelyett hogy könyveket olvasol róla? Mert amikor megkóstolod nem olyan lesz az íze amilyennek képzeled...
2016. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!