Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy van ez akkor?

Hogy van ez akkor?

Figyelt kérdés

Szóval nem hiszek Istenben, de mikor nemzeti zenekarokat hallgatok (Kárpátia, Nemzeti Hang stb.), akkor a szám végéig életem merném rá tenni, hogy van Isten.


Picit hülyén fogalmaztam, de remélem értitek :)



2012. máj. 7. 22:58
 1/4 Egy igazi troll ***** válasza:
29%

Mert Istent nem, mint személyt érzed benne, hanem mint fogalmat. Egyet jelent az összetartással, a küzdelemmel, stb...


Egyébként meg ne hallgass ilyen zenekarok, jóra nem nevelnek.

2012. máj. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Na ennek a válasznak a 2. fele tényleg trollkodás volt. De az első felét viszonylag jól eltalálta.
2012. máj. 8. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 poet1 válasza:
Nem egészen értem,de azt gondolom,hogy a nemzeti érzés,NEM A NACIONALIZMUS Isten ajándéka,és pozitív,ha ez az identitás képes felszabadulni. Van akinek még ennyi se kell,mint pl nekem,mert nagyon szeretem ezt a tökéletlen hazát,ami isteni ajándék. Engem pont az isteni dolog inspirál a hazaszeretetre
2012. máj. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt hiszem az lesz, amit az első mondott.

Mindenesetre, köszi a válaszokat :)


Amúgy valóban nem nevelnek jóra az ilyen zenekarok. Csúnya náci embert faragnak belőlem, amit ugye senki nem szeretne. Mellesleg minden ember egyenlőnek születik, csak a kopasz bácsik ezt nem tudják.

Remélem érzed benne, kedves első a trollkodást :D

2012. máj. 8. 16:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!