Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit akar ez jelenteni?

Mit akar ez jelenteni?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy eltört a térdem, és az orvos nem gipszelte be, ahhoz még várnom kellet 2-3 napot és ugy tudtammenni hogy nem álltam rá.Elég érdekes nekem ez az álom mert reggel mikor felkeltem picit szúrt a térdem. Az álmomban valami olyan is volt hogy egy metrónál voltunk (lábam eltörve) és valami baj készülődött, mert volt ott egy kisfiú akit beküldtek egy szobába hogy ne haljon meg és az egyik biztonsági ember jelzett nekem a szemével hogy mennyek be hozzá, én bementem és a kisfiú ott ült és játszott a szoba közepén. Ennyi. :S

ez mit jelenthet? Annyira foglalkoztat ez az álom, hogy egésznap ezen jár az eszem. Úgy olvastam hogy a lábtörés veszélyt jelent. A kisfiuval kapcsolatba nemtudom jelent e az valamit hogy másfélhónap mulva egy féltesóm fog születni(fiú).

Előre köszi a válaszokat. 14/L


2012. máj. 9. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
A kisfiú az álmodban már leírtad mit jelképez, miért van benne. A lábtörés lehet mert gipszben van/volt a lábad/ismerősöd lába, vagy láttál valakit gipsszel.
2012. máj. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nem utotted be az agynal a terded? Pl ha ki kell mennem ejjel wcre mibdig megalmodom es almomban is wct keresek:D aztan persze felebredek az inger miatt

Vagy ha zsibbad a kezem stb azt is megalmodom h faj

2012. máj. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 intrepid ***** válasza:
Azért álmodtad a térdtörést, mert fájt a lábad, az agyad meg beépítette az álmodba. Az én agyam simán tudja az ébresztőórát így hatástalanítani. Azt álmodom, hogy szól.
2012. máj. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ütöttem be előtte miután felébredtem utána kb. egy órára fájt
2012. máj. 9. 19:03
 5/8 anonim válasza:

17.25os vagyok, van egy elegge megbizhato almoskonyvem, megneztem neked:

Terd: ima elismeres, erzelmi elkotelezettseg szimboluma

Vegtagok: szexualitas, vele kapcsolatos szorongások

Betegseg: fajdalmas emlekek harag nehezsegek. Betegseg azt jelenti, az almodo nem kepes azzal az erovel kapcs. Lepni amely segitene legyozni a nehezseget. Egy mutet, orvossagok utmutatast adhatnak. Felelem is lehet hogy a korulotted levok nem torodnek veled elegge. Spiritualis tisztatlansag. Ritkan elorejelzes igazi betegsegre

2012. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A metro az utazassal hozhato kapcsolatba: haladas vmi cel fele az eletben sztem. A fold alatt lenni a tudatalattit is jelentheti de sokszor azert almodunk ilyeneket mert tenyleg utaztal metron es az agyad csak szelektal, almokkal
2012. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A beütéssel kapcsolatban: úgy értik, hogy miközben aludtál, úgy ütötted be. Ez lehetséges. Én például (sokszor írtam már) azt álmodtam, hogy felhasították a combomat, és vérzett. A valóságban viszont az ágy egy kiugró rugója karcolta fel. Nem ébredtem fel rá, és amikor felébredtem se fájt a helye, csak később éreztem, hogy nyilall, és lám ott volt egy rejtélyes seb. (amit mint kiderült a rugó okozott.)
2012. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem : )

kÖSZÖNÖM a válaszokat hasznosak voltak. Lehet van benne valami amit az egyik kedves válaszoló leírt, mert nyáron műteni kéne engem. Meg a gyerekkori dolgok is többször felszíre kerülnek (szüleim válása) akkor valószinüleg azért álmodok mindig ilyeneket :)

2012. máj. 13. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!