Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Harmadik szem megnyitása hogyan?

Harmadik szem megnyitása hogyan?

Figyelt kérdés
mármint olvastam h a csakrákat kell megnyitni valahol azt írják sorban valahol meg h rögtön a harmadik szemet. azt is értem hogy meditációval. már csak azt nem tudom h mit kéne éreznem h tudjam h egyáltalán történik vmi és nem csak elképzelem a dolgot.
2012. máj. 21. 17:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
áhh értem :) akkor fejlesztenem kell
2012. máj. 21. 21:58
 12/17 anonim ***** válasza:
Stuart Wilde: Hatodik erzek c. konyveben talalsz informaciot. Hatodik erzeket nevezik harmadik szemnek, ez egy belso erzekeles, tehat nem a fizikai szemrol van szo.
2012. máj. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
értem :)
2012. máj. 22. 07:40
 14/17 anonim ***** válasza:

Teljes mértékig egyet értek az utolsó előttem szólóval. Én is így tanultam, és tapasztaltam is.

Ha kérdésed lenne, írj privát.

2012. máj. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A tibeti Lobsang Rampa-nak van egy konyve a Harmadik szem-rol, megjelent magyarul is, eleg nepszeru; van benne szo a 3.szem megnyitasarol.
2013. júl. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Milyen meditacioval lehet kinyitott?
2016. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nem tudom még aktuális e de nekem régen nyitva volt a harmadik szemmem ami azt eredményezte hogy alvajártam furcsa visszatérő rémálmok gyötörtek és fura helyeket láttam álmomban. (Minden álomra emlékeztem) Mígnem egy tanárom javaslatára kaptunk egy ehez értő nő számát aki tudat állat kapcsolatba lépett velem becsukta. Azóta tudok rendesen aludni és nem látok furcsaságokat. (Tehát szerintem ha nem tudod kontrollálni akkor ne nyisd meg)
2017. nov. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!