Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2012 mágikus év?

2012 mágikus év?

Figyelt kérdés

Nekem eddig csak pozitív változást hozott ez az év, és érzem hogy még több ilyen vár rám. Valahogy sokkal több lett a motivációm és a kitartásom is, pedig egyik se volt rám jellemző eddig. Nagyon sokat változik/változott az életem, szinte minden téren. :)

Ez mitől lehet? Elkezdődött volna valamiféle átrendeződés a világban? Ti megtapasztaltátok már?


2012. máj. 21. 21:34
 1/8 x) ***** válasza:
100%

Nem kell mindenben egyből mágiát sejteni :) Egyszerűen jó éved van. Másnak meg nagyon rossz. Örülj neki hogy eddig neked pozitív. Ez olyan mint hogy vannak jobb és rosszabb napjaid. Abban sincs túl sok mágia.

De persze az lehet hogy most pont úgy gondolta valaki odafönt hogy megérdemelsz egy jó évet. :)

2012. máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem tapasztaltam pozitívumot ebben az évben.

Hogy mikor mi jön össze, semmi köze a misztériumhoz, a mágiához.

Sőt, 2012 semmilyen változással nem fog járni, se spirituális se fizikai de még világvége kapcsán sem.

2012. máj. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

> Nekem eddig csak pozitív változást hozott ez az év

Nekem nem.

2012. máj. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te vagy a Kiválasztott.
2012. máj. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten peches, a pénz úgy áramlik ki a kezemből, zsebemből, hogy csak na! Pedig jót vártam tőle, a Sárkány éve állítólag mindenkinek szerencsét hoz...
2012. máj. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a "jó év" dolgot cáfolnám. Nekem eddig nem volt olyan fasza.
2012. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
asszem valami van, mert sosem volt ilyen jó évem, mint amilyen ez!!!Versenyt nyertem, minden jó, már csak egy kis pénz kéne, de ami kell, azt mindet sikerül előteremtenem, ilyen jó évem még tényleg nem volt :D pont nekem is ezen jár az eszem, hogy hogy történhet, mert nem voltam eddig valami szerencsés, és sokszor rosszul éreztem magam a bőrömben, most meg mint valami királylány, tökéletes párkapcsolat, hamarosan saját kis fészek, jó kaják, mi kell még?? :DDD Ilyenkor kéne fejlezteni a spiritualitást, mert ha nincs annyi gondja az embernek, sugárzik :) Komolyan meglepő :DD
2012. máj. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ez az év tényleg hatalmas változásokat hozott: óriási átrendeződés van mindenütt, nagyon szuper, és nagyon rossz dolgok történnek váltakozva, legalábbis én ezt tapasztalom.

Üdv: egy lány

2012. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!