Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Természetgyógyászat mágikus...

Természetgyógyászat mágikus módon, van okom félni?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy ismerőse aki természetgyógyász, de azt mondja hogy mindent meg mond ránézésre, olyan dolgokat is amiket nem is tudhat...nekem ijesztő ez, mert a párom azért akar elmenni hozzá, hogy kiderüljön minket egymásnak teremettek-e, és hogy e szerint szeretné eldönteni, hogy van e jövőnk...mert egyenlőre most olyan se vele se nélküle a kapcsolat..de valaki mondja már el legyen szíves, ez hogy lehet, a természetgyógyásznál hogyan lehetséges ez?
2010. nov. 10. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha a párod hisz az ilyesmiben és ettől teszi függővé a kapcsolatotok folytatását,akkor nem szeret igazán. Akit szeretek,azzal tervezem a jövőmet,és nem jóstól,természetgyógyásztól várok engedélyt.
2010. nov. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ilyet természetgyógyász nem szokott tudni..

legfeljebb energetikailag próbálkozhat megnézni hogy össze illetek-e, de ez nagyon mondvacsinált.

Engem sértene ha a párom ilyesmit akarna..

ha nem biztos a kapcsolatban, érdemes egyáltalán együtt lenni?

Szerintem lépj tovább. Keress olyat, aki szeret, önmagadárt, nem mert megmondják neki hogy szeressen..

2010. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én Magyarországon egy természetgyógyászt ismerek, akinek a képessége "bizonyított".
2010. nov. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor éppen eggyel többet ismersz, mint ahánynak ténylegesen vannak képességei.
2010. nov. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem már több jósnő is "átvilágított," azt ha mindet elhinném, már rég megbolondúltam volna.Vagy öngyilkos leszek. Nem szabad komolyan venni, az embert a saját akarata vezérlje, ne pofázzon abba bele senki.
2010. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1. Ez nem mágia.

2. Nem lehet 100%-osan tudni, hogy kik illenek össze.

3. Kizárólag rajtatok múlik mi lesz a kapcsolatból, nincsenek "egymásnak teremtett" párok.

4. A se veled se nélküled kapcsolatok ritkán működnek, és még ritkábban válnak boldog párkapcsolattá.

2010. nov. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, igazából így az egész kamu szagú de ha valaki ismer zala megyében, alsópáhokon egy ilyen természetgyógyászt, vagy járt nála akkor kérlek mondjátok mi volt...nekem ez hihetetlen!!!
2010. nov. 10. 22:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Termeszetgyogyaszkent mukodik, de vannak mas kepessegei is.

Igen meglehet allapitani nagyon sok mindent egy szemelyes talalkozas soran, ez attol fugg, hogy milyen tudassal rendelkezik a gyogyito.

Viszont ugy erzem, hogy ilyen tudassal nagyon kevesen rendelkeznek.

Amikor Te szereted a parodat oszinten, akkor nincs olyan, hogy nem erzed, hogy mit kellene tenned, mivel a belso erzeseidre kellene hallgatnod. Az igazi erzelmek hianyoznak a Ti kapcsolatotokbol.

2010. nov. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kedves 22:17 es válaszolj az emailemre kérlek! Nagyon fontos!
2010. nov. 10. 22:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen ez a termeszetgyogyasz valoszinuleg tanulta a Feher magiat, de azzal csak segiteni tud, mivel a szellemgyogyaszatot sajatitotta el. Artani viszont nem arthat, mivel a Teremtes torvenyet sertene meg.
2010. nov. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!