Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik előző élet, hogyan...

Létezik előző élet, hogyan tudhatnám meg?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem létezik. Légy reális, és tudni fogod. Olvasd el azokat a cikkeket, amik megcáfolják az állítólagos bizonyítékokat.
2012. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Létezik.


Ha érdekel a téma akkor nézz után Ian Stevenson kutatásainak.

2012. máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Raffi válasza:
Szerintem nem. Mi értelme lenne ha az ember nem is emlékszik rá?
2012. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne fárassz
2012. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen létezik. Utaztatással meg is tudhatod, hogy ki voltál. Ez nem kamu. Igaz én személyesen nem ,,tapasztaltam,, de két ismerősöm is ezzel foglalkozik (és nem, nem vernek át).
2012. máj. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Létezik, mélyen magadba kell szállnod, meditáció révén. Egyébként a deja vu - ről még nem hallottatok szkeptikusok?
2012. máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
de a deja vut okozhatja valami hasonló kép is... Amúgy meg, bennem hosszú évek során az a hipotézis alakult ki, ha meghalok, mintha csak egy pillanat lenne elszáll 1 millió év kb vagy kevesebb vagy több, mind1, de miután elmúlt az idő gondolom egy csecsemő testében születek újjá, talán emberében talán földönkívüliében... :) A lényeg, ha meghalok az érzékszerveim se működnek, tehát nem érzem a változásokat, ha újból megszületek, akkor meg az érzékszerveimnek köszönve érezni fogom az idő és tér változását. Lehet, hogy nem lesz szemem, vagy fülem, tehát akkor azt nem érzem, de megszokom mire felnövök... Az, hogy miért nem emléxik senki az előző életére, az meg azért van, mert minden bizonnyal az agy úgy működik mint egy winchester, megjegyzi a dolgokat, de később mikor kifüstöl, tehát beadja a törölközőt akkor mindent elfelejt xd... :D Én így vagyok vele, de ez csak szerintem megy így, aki nem így gondolja kössön belém xd :))
2012. jún. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló: Adtam nekem egy zöld kezett :) Tetszik a válaszod és én is igy gondolom. Van facebook cimed? Mert dumcsizhatnánk erröl a dologrol. :) Ha van facebook-od akkor írd meg privátban. :)
2012. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!