Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogy tudhatnám meg, hogy ki...

Hogy tudhatnám meg, hogy ki vagy mi voltam előző életemben?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés, de engem igenis érdekel.
2011. dec. 7. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
nem volt előző életed
2011. dec. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Első ezt azért nem lehet így kijelenteni.Amúgy szerintem kb. sehogy esetleg ha elmész a dalai lámához és megkérdezed. :D
2011. dec. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%

Semmi nem utal arra, hogy létezne előző élet, így szerencséd van: annak képzeled magadat aminek csakszeretnéd!


Alternatívaként elmehetsz egy "szakemberhez", akinek elég nagy gyakorlata van abban, hogy kitaláljon neked valami izgalmas múltat és elhitesse veled (persze nem ingyen).

2011. dec. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
0%

(én már az előző életemben sem hittem a reinkarnációban :D)

nna, viccet félretéve: NINCS előző életed, mert lélek sem létezik nem érted? egy q*** gép, egy legkisseb áramot is észlelő szerkezet, semmi nem mutatja hogy lenne... ha meg látható, akkor boncolásnál tud csak kijönni, akkor meg látnák.... jajj, babonások

2011. dec. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2011. dec. 8. 17:21
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Mekkorát fogtok Ti csodálkozni pár éven belül....Ti,akik,ennyire elutasítjátok az előző életet...hmm..vajon miért?...Nem kell a Dalai Lámáig elmenni, több tucat embert ismerek,akik utaztak már előző életeikbe,nem kiváncsiságból,hanem karmát oldani.

'és,honnan lehet tudni,hogy igaz -e,hogy tényleg jártak ott?

Onnan,hogy Mindegyiknek kivétel nélkül megváltozott az élete,rengeteg kérdésre kaptak választ,letisztultak a családi kapcsolatok,stb...ja,nem utolsó sorban,sokan találkoztak közülük az ikerlelkükkel.....

2011. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Van előző élet, sőt több is van, mint egy.

Hittem is benne, meg nem is. Egészen tegnapig, amikor részt vettem egy "utazáson". Az előttem írónak igaza van, karmaoldás miatt mentem én is.

Hihetetlen élmény, mintha egy rosszabb minőségű videót néznél, viszont az érzések, amiket az utazás alatt éreztem, nagyon erősek voltak.

Elvileg pont abba az életembe mentem, ahol a jelenlegi problémám gyökeredzik. Mivel kezdő "utazó" vagyok eltévedtem és egy másik életemben találtam magam, de hamar visszamentem. Most még nem értem teljesen az utazás üzenetét, de elvileg napokon belül tisztábban fogok látni.

Soha ne próbáljátok "kuruzslóval", csakis megfelelően képzett "utaztatóval".

Nézhettek nyugodtan hülyének, én átéltem, ott voltam. Egész testemmel átéltem mindent, főleg az akkori érzéseket. Bőgtem, örültem az utazás alatt, szóval biztos vagyok benne, hogy valóságos volt.

Ha érdekel valakit, be fogok számolni a következő napok felismeréseiről.

2011. dec. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
sok volt a cucc?
2011. dec. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
bekaphatod :)
2011. dec. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Teleki, köszönöm, hogy ezt leírtad, érdekelnek a tapasztalataid. :)
2011. dec. 13. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!