Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Te miben hiszel? (komoly...

Te miben hiszel? (komoly válaszokat várok).

Figyelt kérdés
Igen, most trollok kíméljenek (és nem kinevetni a másikat).

2012. máj. 26. 23:59
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
100%
karma
2012. jún. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
mindenkinek kell hinni valamiben... ha választani kell akkor isten az, de csak akkor ha rohadt nagy szarban vagyok
2012. jún. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
82%
Istenben. A bibliában. És te miben hiszel?
2012. jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 yossarian44 ***** válasza:
15%

Nekem mindegy, úgyis minden vallásban a Pokolra jutok.


Még jó, hogy egyikben sem hiszek.

2012. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
43%
Eleve a saját tetteimben, magamban. Valamint abban, hogy az univerzum egy és egész így hat a "tagjaira" és a tagok is visszahatnak az univerzumra.
2012. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

karma


most térítettem el három repülőgépet, úgyhogy megyek is jótékonykodni, hogy nullán legyek

2012. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Én ezt teljesen másképp gondolom. Itt a válaszom: "hinni" - ennek az igének nincs semmiféle vonzata az én szememben.

Ha hiszel, akkor nincs olyan, hogy "valamiben/valakiben". Akkor egyszerűen csak hiszel (értsd:van hited) és kész, átérzed, tudsz róla, hogy benned van egy ilyen érzés, képesség, állapot. És ezt a képességet ne veszítsd el, az a lényeg. Mindig higgy, érezd azt az érzést, azt az állapotot, hogy hiszel. Ez a lényeg. Nincs olyan kérdés, hogy "miben", szerintem.

2012. jún. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
pedig nem árt, ha nem hiszel el minden hülyeséget
2012. jún. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
... a legutolsó kommentre (28-as azt hiszem): látod, ezért szép a magyar nyelv, hogy ilyen árnyalatai vannak - lehet "hinni" és "ELhinni". Mire képes egyetlen igekötő, ugye? Teljesen megváltoztathatja a szó értelmét - amiről én írtam fentebb, az nem az, amiről Te beszélsz... ;)
2012. jún. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

ha belegondolsz, annyira nem is tér el a jelentése

hiszel, bízol benne, elhiszed, hogy az neked jó, vagy később jó lesz, ha hiszel benne

2012. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!