Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek kik építették a...

Szerintetek kik építették a Nagypiramist az alábbiak közül? Előrebocsátom, ez egy komoly kérdés, a szakdolgozatomhoz kell, amit a Turul Egyetemen írok!

Figyelt kérdés

Tehát a tudósok és a legújabb kutatási eredmények szerint az egyiptomi Nagypiramist a következő civilizációk építhették:

a, az annunakik; b, a reptoidok; c, az atlantisziak;

d; a lemúriaiak; e, a magyarok; f, a jeti

Csak komoly, tudományos válaszokat fogadok el!



2012. ápr. 5. 11:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Komoly tudósok nem állíthatnak ilyeneket.
2012. ápr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 SSJGoku ***** válasza:
58%
természetesen e: az az a Magyarok a jetik segítségével!!
2012. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Tippjeim: vagy c, vagy d, de egy biztos: a levitáció technológiáját használták.
2012. ápr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
A nagypiramist az Annunakik építették,mint mindent itt a földön az őskórban. Az egy energia konverter volt, azzal tudták az ufójukat tankolni.
2012. ápr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább az érdekelne, hogy a többi kismillió, de a félművelt emberek által nem is ismert piramist, amiken remekül végigkövethető, hogy hogyan alakultak ki ezek az épületek, kik építették.
2012. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Én az atlantisziakra gondolok. Szerintem ők építették. Ők egy magasbban fejlett civilizáció voltak, és Atlantisz pusztulásakor nagyrészt meghaltak, másrészt elmenekültek. Akik a mai Egyiptom területére vetődtek, még őrizték a tudást, értettek olyan erők használatához, amelyekről mi még most sem tudunk. Sok könyvet írtak erről, legutoljára "A Fáraó Felébresztése" címűt olvastam, néha a könyvek ellentmondanak egymásnak, máskor ugynazt mondják. A lemúriaiak is építhettek piramisokat, egyes feltételezések szerint a mai Délkínai- hegyvidék-nek nevezetett táj hegyei valójában piramisok. Érdemes egy tájképet megnézni, és az ember eltűnődik, hogy jéééé, tényleg, lehet hogy igaz. Más piramisok is vannak. Közép Amerikában talán egy még korábbi civilizáció lehetett, de nem kizárt ufónauták jelenléte sem.

Sokan azt hiszik, hogy nem létezhetnek ezek a dolgok, de ha meggondoljuk, hogy milyen régi lehet a MÚLT, mennyi mindne történhetett, miért is ne lehetett volna nálunk fejletteb civilizáció. Akár itt a Földön, akár más bolygón.

2012. ápr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Napkiraly ***** válasza:
van itt egy kérdés,hogy a nácik időgépet építettek,na,szerintem azidőutazó nácik építették hitler parancsára
2012. ápr. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
43%
Egyszerű egyiptomi mérnökemberek tervezték meg és kivitelezték szabad egyiptomiak (nem pedig rabszolgák) segítségével.
2012. ápr. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%
Neked adnék igazat minastiris csak egyet javítanák ki a válaszodból-- nem mérnökök, hanem építő mesterek és szabad építő munkások és segítő rabszolgáik.
2012. ápr. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Egyértelműen a reptoidok. Már több ezer éve a Földön vannak egy kis létszámban, de idén az inváziókor fognak a legtöbben jönni. Csak az ő technológiájuk volt elég fejlett, hogy kivitelezzék ezt a műveletet.
2012. ápr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!