Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti éreztetek már ilyet meditác...

Ti éreztetek már ilyet meditáció közben?

Figyelt kérdés
néha amikor meditálok, akkor egy bizsergés az egész testemen áthaladva végigmegy rajtam, lassan, nyugodtan, elég kellemes érzés. nektek volt már ilyesmi? még lebegő érzésem is szokott lenni, de azt tudom hogy teljesen normális.
2012. máj. 28. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem már volt ilyesmi,de nem meditálás közben,elég fogékony vagyok a spirituális dolgokra és volt már ilyen érzésem,többször is. Én azt gondolom ez valami olyan jelenség mintha isten velünk lenne mert én ha ilyesmi dolgon gondolkodom olyankor szoktam érezni.
2012. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen volt. Meditáció közben, és máskor is.
2012. máj. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És szerintetek ez mit jelenthet?
2012. máj. 28. 18:48
 4/7 Orosz Hajnalka ***** válasza:
Olvastam, hogy ezt kell érezni, de nekem még nem sikerült. Hogy csinálod?
2012. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ezt hívjuk: energiaáramlásnak...utána kéne nézni dolgoknak... utolsó kommentelőnek: mindenkinek máshogy nyilvánul meg ez az érzet, ne mások tapasztalatát akard megtapasztalni, hanem a sajátodét...
2012. jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meditáció az önfejlesztésre jó, fejleszted önmagadat.
2012. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az emberek három fő csoportba sorolhatók, tanulás, belső érzékelés szempontjából, vizuális, kinesztetikus és auditív. itt egy teszt hogy kipróbáld melyik vagy


[link]


aki kinesztetikus típus, hamarabb fog energiákat érzékelni meditációban, a vizuálisnak viszont könnyen megy a képalkotás, viszont még mélyebbre kell mennie hogy testérzetei legyenek. A kinesztetikus nehezebb alkot képeket és nagyon könnyen dolgozik az energiákkal.

2012. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!