Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent ha mindig ugyanakko...

Mit jelent ha mindig ugyanakkor nézek rá az órára, (22:22) Lehet ennek ezoterikus jelentése?

Figyelt kérdés
Kislány korom óta szinte minden éjjel, ha még fent vagyok, 22:22-kor rápillantok az órára. Apukám is ugyanúgy van vele. Ez olyan különös, de soha nem találtam rá magyarázatot.
2012. máj. 30. 19:49
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem kell, hogy jelentsen, látod, elfogadtam. Eddig is meg voltam nélküle, csak érdekességképpen kérdeztem rá, hátha valaki tud rá magyarázatot. De úgy látszik itt nincs olyan, aki jártas az ilyen témákban.
2012. jún. 1. 08:58
 12/21 A kérdező kommentje:
Kérdés lezárva!!!
2012. jún. 1. 08:59
 13/21 Tom Benko ***** válasza:
69%
Hat éves koráig mindenki jártas az ilyen témákban, csak aztán van, ami továbbtanul.
2012. jún. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
100%
megszokás, pavlovi reflex :D
2012. jún. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Tom Benko. Akkor ezért nincs rá válasz. :) ők pedig még nem kommentelnek. Habár nem a szellemvilághoz kötném. Valamilyen intuicióféle lehet, csak reméltem, hogy jelent is valamit. A legjobb és legigazabb választ talán az utolsó hozzászóló adta. Habár nyálcsorgást még nem tapasztaltam, mint a pavlovikísérletnél. ;)
2012. jún. 4. 13:46
 16/21 anonim válasza:
én mindig 07:26-kor nézek rá.. :|
2012. júl. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Szia! Pont most gondolkoztam már el azon, hogy rákeressek erre. Én majdnem minden nap 19:10kor nézek rá:D
2013. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Én nem tudom, mi lehet a hátterében, de az biztos, hogy rengeteg dolog van, amit nem ismerünk a világunkban, és bármire azt mondani, hogy hülyeség, nincs semmi összefüggés, mert ugye az "amit én nem ismerek, vagy amiről én nem tudok, az nincs is" hozzáállás elég nagy tudatlanságra utal, mert gondoljunk csak bele, ha mindenki ilyen szűk aggyal gondolkodna, akkor a sok agyas tudós soha nem fedezett volna fel semmit, nem ment volna utána mondván, hogy ami nem kézzel fogható, még "nem leírt" matematikai alapokon, az nincs?! Én csak azt tudom, hogy velem is ez van. Ráadásul nekem a szűk családom születési éve és hónap napja van az órán, amikor ránézek és ez rendszeres. Nem mindennapos, de hetente egyszer minimum... Na, ezt magyarázza meg valaki. Szerintem van olyan ember a Földön, aki most jót mosolyogna ezen a kérdésen, mert Ő pontosan TUDJA, miért van ez... "Kicsik vagyunk, mit sem tudunk" - mindig mondogatom... :)
2013. dec. 5. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Mulder614 válasza:
én mindig 11:11 kor nézek az órára. mos is azért kerestem rá erre a témára.
2014. okt. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 zsófi67 válasza:
én is mindig a 11:11-et látom. tök sűrűn. érdekes, hogy csak pár éve ugranak be ugyanazok a számok rendszeresen. egy éve még a 9:11 volt nálam a sláger, mostanában csak a 11:11. összeesküvést sejtek a háttérben :))
2015. jún. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!