Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy a kívánságom...

Lehetséges hogy a kívánságom ilyen hamar teljesüljön?

Figyelt kérdés
délben egy kávézóban azt kívántam bár láthatnék egy lányt akivel ritkán szoktam találkozni de igazán közel áll a szivmhez. Ehezképest délután teljesen véletlenül összefutottunk, persze nem tudtam neki semmit mondani, hisz nem számítottam rá hogy a kívánságom teljesülni fog. Véletlen?
2012. máj. 30. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted? Vagy hatott a vonzás törvénye? Bevonzottad?
2012. máj. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a Vonzás Törvénye volt, mert az Univerzumtól nem úgy kell kívánni, hogy "bárcsak..."...


A kérésedet ebben az esetben az Angyalod teljesítette!... :-))

Jobb, ha tudod : az angyalaid mindig ott vannak melletted, csak kívánnod kell és ők teljesítik!...

Beszélj hozzájuk (magadban, hangtalanul)!...


Mindenkinek vannak angyalai, csak sokan nem tudnak róla...

Ott vannak mellettünk, mindig készek a segítségre, csak kérnünk kell őket...

Mondjuk az sem árt, ha időnként köszönetet mondunk nekik a segítségért!... :-))

2012. máj. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vonzás törvénye, angyalok, Jó vicc. Egyszerű véletlen. Én is volt olyan, hogy azt mondtam, "ó nehogy összefussak xy-nal, erre fix, hogy a buszon ülve megláttam, hogy éppen száll fel. Azt mondtam, oké, alvást tettetek, hátha nem szólít le, nehogy észrevegyen, erre nem odaköszönt, és elkezdett kérdezgetni csupa olyat, amit el akartam kerülni.
2012. máj. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bárcsak azt kívántad volna, hogy a lánykát az ufók karmaiból megmentve nyered el örök szerelmét. Az talán nem jött volna ilyen könnyen össze.
2012. máj. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A vonzás törvényében nem annyira hiszek, mint törvényben, de lehetett például egyfajta előérzet. A vágy hogy lásd abból fakadt, hogy megérezted a közelgő találkozást.
2012. máj. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 csajsz03 válasza:

lehet véletlen, lehet nem. a lényeg h találkoztatok nem ? :)

Egyébként igen lehetséges:D

2012. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már évek óta vonzom a lottóötöst, de eddig nem jött... :)
2012. jún. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

pizzát kívántam, hol a pizzám?:(

próbáltam bárcsakkal is, de az angyalom se hozta

a Vonzás Törvényének 2.§ 4. bekezdésének alapján bárcsak nélkül is kértem, de így se jó

2012. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!