Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet hogy ez egy égi jutalom...

Lehet hogy ez egy égi jutalom volt?

Figyelt kérdés
Órákig beszélgettem két olyan emberrel akiknek eddig mindig beszóltam és bántottam őket szavakkal, még meg is jegyezték hogy nem gondolták volna hogy ilyen kultúráltan tudok beszélgetni bántások nélkül. Ezután egy órával teljesült a kívánságom. Véletlen vagy talán jutalom volt?
2012. jún. 1. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Véletlen. Amúgy mi volt a kívánságod?
2012. jún. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csavaros a dolog,mert nem biztos,hogy hasznodra válik,amit kívántál!

Lehet akár büntetés is a korábbi viselkedésedért...ez majd kiderül!

2012. jún. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól még mindig megfogod kapni azt,amit megérdemelsz...majd neked is beszólnak és bántani fognak téged.


Jutalmat az ördögtől kapsz a Földön meg az angyaloktól... Istentől nem kapsz :D

Csak akkor kapsz Istentől,ha abból másoknak segítesz...ahogy leírtad ezt, neked a rosszak segítenek.

2012. jún. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ez véletlen volt, még ha létezik is ez a jutalmazós rendszer, nem csináltál olyan nagy dolgot hogy jutalmat érdemelnél érte, csak szimplán nem voltál bunkó...De inkább vedd jutalomnak, és legyél normális, ne pedig bunkó másokkal
2012. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!