Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jutalom falat ami olcsó?

Jutalom falat ami olcsó?

Figyelt kérdés
milyen jutifalatot ajánlotok ami olcsó és nem virsli mert azt már hallottam és ráadásul macerás mert fel kell vágni stb. de ha az a legolcsóbb akkor inkább felvágom. de gondoltam hátha valaki tud valami titkos jutifalatot ami olcsó és egyszerű mert nem kell vele babrálni.
2012. máj. 26. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Profis baromfi párizsi. Fél kiló 200 Ft (néha annyi sincs), és ugyan szintén fel kell vágni, de egyrészt megvesznek érte a kutyák, másrészt meg ennyi mindenki pénztárcájába belefér.
2012. máj. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
huh, köszönöm az tényleg olcsó. esetleg valami olyan ami száraz?
2012. máj. 26. 11:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Az enyémnél egy sima száraz táp is működött. Mondjuk az enyém nagyon falánk, de biztos találsz olyan tápfajtát, amit nagyon szeret. Főleg, ha ezt mondjuk csak jutalmazásra használod és nem ezt kapja minden nap.
2012. máj. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A legjobb szerintem a szív meg a vese. Persze macerás mert meg kell főzni, fel kell darabolni, de szerintem a legjobb. Úgy ugranak rá a kutyák, hogy csak na. Egészséges mert nincs tele tartósítószerrel meg szójával, nem száraz szóval nem kell olyan hamar inniuk ez miatt. Én úgy szoktam hogy megveszem megfőzöm feldarabolom és lefagyaztom és mert nagy mennyiségben veszem meg mert nekünk mindig kell.

Egy terápiás kutya gazdia :))

2012. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
és a szív meg a vese olcsónak számít? csak simán vízbe megfőzöd nem kell egy kis só vagy valami bele?
2012. máj. 26. 12:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Virsli, párizsi, szikkadt kenyér kockázva és ami még nagyon bejött nálunk az a tesco/aldi/auchan... olcsó (zacskós, nem dobozos) gabonapehely. Ebből a mézes karika és a puffasztott mézes rizs is nagyon megy, olcsó (kb 200Ft/zacsi) és nem kell vele babrálni, de hogy más kutyájának mennyire jön be azt nem tudom, de az enyém odáig van érte.
2012. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
száraz dolgok nem jók jutalomfalatnak. rágódik rajta a kutya, észben már nem is lesz ott, arra figyel, h le tudja küldeni a kaját. a párizsi darab meg csak lecsúszik
2012. máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ebbe van igazság de ha be válik árba és ízlik is neki akkor ugye nem gond a kis szemű száraz táp juti falatként?
2012. máj. 26. 18:23
 9/11 anonim ***** válasza:

A száraz táp annyira nem is csábító a kutyának, és ráadásul megakadhat a torkán is mivel nagyon száraz. Leginkább vizes alapú készítményeket legjobb használni, mert azt gyorsan lenyeli, nem lesz gond, ha egyben csúszik le, mert úgyis végigmegy.


Én semmiképp nem javasolnám a szárazat.

Amúgy mért macerás összevágni? Kb 2 percbe telik, és a kutyád is lelkesebb lesz tőle.

2012. máj. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

még föl is vágnám csak aztán jön az hogy van egy fain kis tartóm és abba ilyen "húsos" dolgot csak úgy nem akarok rakni mert aztán belebüdösödik tehát kis uzsis zacsi aztán úgy bele azért is macerás a virsli/párizsi ..

a szárazat rakok bele mert azt kiporolom és kész.

de akkor a következő lépés a gabona pehely lesz.

2012. máj. 26. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!