Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mitől sárgulhat...

Szerintetek mitől sárgulhat be egy kölyök kutyának való jutalom falattal tölthető Kong játék? A játék kék és fehér színű gumi és az egyik oldala sárgult be.

Figyelt kérdés
Egy hirdetésben találtam és az eladó megjegyzésbe oda írta,hogy az egyik oldala meg van sárgulva és nem tudom,hogy így meg e merjem venni,hogy nem lesz belőle később probléma,hogy ilyen.

2012. máj. 6. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
nem UV álló a műanyag
2012. máj. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt,hogy érted?Valami Uv-s dolognál tárolhatták és azért lett olyan?De ettől nem lesz baja a kutyusnak?Yorkinak szeretném megvenni és köztudott mennyire kényes fajta.
2012. máj. 6. 13:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel újat?
2012. máj. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A termékre az van írva,hogy új nincs is kibontva a képen valószínű,hogy máshol veszek csak érdekel,hogy ez mitől sárga és az ilyesminek lehete valami következménye :)
2012. máj. 6. 13:30
 5/8 anonim ***** válasza:

"UV-s helyen tàrolták" :)

UV a napsugárzásban van és sztem az szívta ki a színét :D

2012. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi :D így már világos köszi a segítséget :)
2012. máj. 6. 13:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kirakatban volt és kiszívta a nap, ettől még ugyanolyan jó, a kutyának nem lesz baja tőle, csak színhibás. Ez bárkivel megtörténhet ha hosszabb ideig vagy többször kint marad a napon (szerintem).
2012. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszod :)Akkor végülis,ha máshol veszem meg ami nem sárga és itthon pedig sokat van napon akkor úgyan úgy besárgul :)
2012. máj. 6. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!