Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Működik bárkinél is ez a...

Működik bárkinél is ez a bevonzás dolog? Most komolyan! Semmi fikázás vagy vicc, normális kommenteket várok!

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 20:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem működő dolog a vonzás, csak nem törvény. A törvény azt jelenti hogy nincs kivétel, ha pedig univerzális törvényről beszélünk akkor azt jelenti, hogy mindenféleképpen működik. A vonzás törvénye nem minden esetben működik, és csak akaratlagos(nem feltétlen tudatos) irányítással jön létre. Mostanában divat mindenek felett álló törvénynek venni. Olyan értelemben nem működik. És működőképes az ellentettje, a taszítás, tagadás is. Namármost ha a vonzás lenne a fő törvény, akkor a taszítás törvénytelenség lenne...De nem az.
2012. jún. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hitetlen vagyok a témával kapcsolatban. Annak idején a megjelenése után nem sokkal megvettem a Titok c. könyvet: az egész ugyanazt a mondatot írja le több tucat oldalon keresztül: a jó jót vonz, a rossz rosszat. "Milyen egyszerű" -gondoltam, de aztán ahogy "gyakoroltam", figyeltem, egyre több kétely és kérdés jött, amikre mai napig nem találtam választ.

Szóval nálam nem működik ez a bevonzás dolog, próbáltam, ma már nem hiszek benne.

2012. jún. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ehhez elegendő volt elolvasnom a tartalmat, miután megnéztem melyik kiadó is adta ki a könyvet. Nem akarok ellenreklámot csinálni a kiadó nevének leírásával. De az ő könyveikkel az a tapasztalatom hogy 30 oldalon keresztül ugyanazt írják, és még a szavakat sem nagyon váltogatják. Divatezó
2012. jún. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
En inkabb az Univerzumtol valo rendeles hive vagyok) az sokkal egyszerubb,lazabb modszer,es nekem az mukodik)
2012. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Pontosan mit sikerült eddig elérned ezzel?
2012. jún. 6. 17:55
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy a saját példámmal, már nagyon sok embernek bizonyosságot adtam a vonzás törvényének a létezéséről. Egy közeli ismerősöm mesélt róla, és együtt megnéztük a filmet. Sokat gondolkodtam rajta, és rengeteg mindenre ráébresztett az életemmel kapcsolatban. Aztán úgy döntöttem hogy kipróbálom. Mivel az alaptermészetem, szerencsére a pozitív és optimista kategóriába sorolható, nem a negatív oldaláról láttam meg az egészet. Így könnyebb volt azonosulnom a Titokkal.

A legnagyobb dolog amit elértem, hogy álmaim országába utazhattam el, kivivel több mint 6000 forintból egy tucat napra.

Nos, az előttem szólókhoz pedig az lenne a véleményem, hogy volt egy kommentelő, aki azt állította hogy hittel és ücsörgéssel nem megyünk semmire. Ez így igaz. Viszont az erre válaszoló komment, az amit teljes igazságnak gondolok. Mégpedig az, hogy a Vonzás, csupán felgyorsítja a folyamatokat. Erre pedig az én példám a legjobb.

Mert ha végig gondoljuk, 6000 ft-ból, maximum egy oda vissza vonatjegy, vagy 2 napi bevásárlás. De azt hozzá kell tennem, hogy igaz hogy kis pénzről van szó, de nagyon sok és hosszú munkával gyűjtögettem össze. És ez elég az univerzumnak ahhoz, hogy lássa mennyire küzdök a célomért, és ha látja hogy a küzdésem mennyire őszinte, és magabiztos, akkor ha hiszek benne, ad nekem egy lerövidített utat. Mert bebizonyítottam neki, hogy erre a dologra szükségem van. (és így megspóroltam hosszú évek gyűjtögetését)

Persze kisebb példáim is vannak. Például a múltkor egy jó barátommal sétálgattunk, és nagyon megkívántunk egy kis fagylaltot, de sem nála sem nálam nem volt pénz. És hirtelen pont szembe jött egy közeli ismerősünk, aki a köszönés után elhívott minket egy fagyira.

Szóval, én úgy gondolom a vonzás igenis egy létező dolog.Még sok példát írhatnék, de az egy könyvet is kitöltene.De azt gondolom, mindenkinek saját magában kell megtalálnia a megfelelő utat hozzá.


Én csak szerencsét kívánhatok!

2012. jún. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nálam működik.Sőt még a gondolatoknál is.
2014. jan. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!