Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van olyan mágikus varázslat,...

Van olyan mágikus varázslat, amivel vissza lehetne változtatni Lohant 20évessé? :D

Figyelt kérdés

Minap hallottam, hogy forgat valahol. A szokásos karambolja után el is látogatott, a látványa azonbannem hétköznapi volt. [link]


Vajon létezik olyan mágia amivel vissza lehetne változtatni ezt a botoxos nagymamát ?


2012. jún. 10. 17:15
 1/7 anonim válasza:
Igen, létezik. Csak tegnap a hörcsögömön alkalmaztam. Később rájöttem, hogy ő még csak 1 éves volt, így 20 évesen már csak egy halom csont lett.
2012. jún. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
megvan hízva, le kellene fogyasztani, mindjárt jobb lenne
2012. jún. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A botox idegméreg. Nem hiszem hogy az arca elhalt idegeit vissza lehet növeszteni.
2012. jún. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hízott el ! Nézd meg a fényképeit a playboyon. Fel van tőltve a szája az arca, borzalmasan ronda. :(.
2012. jún. 10. 18:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen és ne is álmodozz róla.

Viszont kezelés az van, ha befekszik a kések alá, de kérdés, hogy megéri-e.

2012. jún. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, ki ez, de a fiatalkori képén mobiltelefonnal van, tehát nem nagyon születhetett a 80-as évek előtt. Akkor mi a p*csának botoxozott, ami egy ránctalanító tudtommal??? Ráért volna még vagy 20 évet...
2012. jún. 11. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 chrishu ***** válasza:

Ez egy veszélyes varázslat! Lehet, hogy mind a ketten belehaltok!

Először is, fogj egy tárgyat(pl egy fényképet) amin a jelenlegi teste van! Tedd rá a kezed, majd számolj el addig, ahány évessé szeretnéd változtatni őt! De vigyázz! Mert ahány évet rajta fiatalítasz, annyival öregedsz!(hallottam egy mágusról aki magával csinálta meg ezt, és még ezer évig élt) Az is fontos, hogy legyen varázserőd! Ha nincs, akkor menj el a Végzet hegyére, és igyál a lávából és akkor lesz varázserőd!

2012. júl. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!